Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Grudzień 2007 r. to kolejny miesiąc, w którym Grupa Kapitałowa Polcolorit zwiększyła przychody w stosunku do analogicznych okresów w roku 2006. Również w listopadzie ub.r.  przychody Grupy były wyższe o 28,7 % niż w 2006 r. Sprawdziła się więc niedawna prognoza Zarządu Grupy Kapitałowej Polcolorit. Wcześniej Wiktor Marconi, prezes Grupy Polcolorit, zapowiedział, że grudniowe wyniki sprzedaży mogą bardzo pozytywnie zaskoczyć rynek.
Również roczne wyniki sprzedaży produktów Grupy są bardzo dobre - po raz pierwszy w historii działalności przedsiębiorstwa Polcolorit, roczna sprzedaż przekroczyła 100 mln zł. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach – w 2008 r. będziemy pracować nad dalszym wzrostem przychodów i ustabilizowaniem dochodowości - dodał Wiktor Marconi.
Oprócz wzrostu przychodów, w planach na 2008 rok jest także sfinalizowanie przejęcia podmiotu za granicą. Obecnie prowadzone są rozmowy z producentem płytek na Ukrainie. Zarząd nie wyklucza jednak poszukiwania podmiotu do przejęcia również i w innych krajach.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA