Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

XI edycja konkursu dla projektantów i architektów „Projekt Łazienki 2009”, mający na celu propagowanie dobrych rozwiązań aranżacyjnych w obrębie łazienek w miejscach użyteczności publicznej, jest już na półmetku.
Tegoroczne zadanie konkursowe obejmuje projekt modernizacji trzech łazienek znajdujących się na Dworcu Centralnym w Warszawie. Dworcowe łazienki mają być szczególnie dostosowane do potrzeb osób podróżujących - jedna ma zawierać pełny węzeł sanitarny, druga to kącik dla matki z dzieckiem, a trzeci projekt ma zostać zaprojektowany z myślą o osobach poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Projekty są przyjmowane do 5 maja br., więc wszyscy zainteresowani powinni pospieszyć się z nadsyłaniem swoich prac. Konkurs ma charakter otwarty – może wziąć w nim udział osoba pełnoletnia, która prześle swoją koncepcję architektoniczną. Każdy uczestnik może przysłać nieograniczoną ilość prac konkursowych. Tegoroczna edycja organizowana jest przez Sanitec Koło we współpracy z PKP SA, dlatego oprócz wybitnych polskich architektów, w jury zasiądą także przedstawiciele tej instytucji. Główne kryteria oceny to przede wszystkim walory funkcjonalne i estetyczne projektów. Nagrody dla zwycięzców oscylują od 1 tys. PLN za wyróżnienie internautów do 20 tys. PLN w ramach nagrody głównej.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA