Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Newform, włoski producent armatury łazienkowej i kuchennej zorganizował w Warszawie premierę trzech nowych serii armatury: Egon, Base i Basiq. 25 listopada br. w klubie Ego odbyło się spotkanie promocyjne pod hasłem \"Jedynie przyjemności\". Wśród zaproszonych gości, obok architektów i dystrybutorów znaleźli się również przedstawiciele świata artystycznego.

Promocja nowej kolekcji marki Newform przyjęła postać prezentacji na tle produktów uznanych marek, takich jak Baccarat, Harley Davidson, Flos, Poltrona Frau i Moet&Chandon. Podobne spotkania w ciągu mijającego roku odbyły się już w Mediolanie, Padwie, Rzymie i w Bolonii (podczas targów Cersaie). Uroczyste premiery planowane są jeszcze w Londynie, Nowym Jorku, Moskwie i Sydney.

Wszystkie prezentowane baterie Newform zaprojektował Simone Micheli. Charakterystyczną cechą serii Egon jest ukrycie elementu mieszaczowego pod umywalką, a także płaska wylewka. Dzięki systemowi mikroprzewodów wypływająca woda przybiera postać kaskady. Base i Basiq z kolei to modele zaopatrzone w tradycyjne pokrętła z dyskami ceramicznymi.

Przedstawicielem firmy Newform w Polsce jest poznański Contact&Service, zajmujący się dystrybucją baterii do salonów łazienkowych. Obecnie produkty Newform znaleźć można w kilkunastu salonach na terenie całego kraju.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA