Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

17 czerwca br. w hotelu Bristol w Warszawie miała miejsce polska premiera nowej serii armatury i akcesoriów łazienkowych Plus. Spójna pod względem wzorniczym linia jest propozycją dwóch włoskich firm - Nobili, producenta armatury łazienkowej i Colombo Design, producenta m.in. akcesoriów łazienkowych.

W skład nowej serii Plus wchodzi łącznie ponad 50 modeli baterii i akcesoriów, wśród nich m.in. baterie umywalkowe, zlewozmywakowe o różnych wysokościach i wylewkach, armatura natryskowa w wersji podtynkowej i natynkowej, systemy natryskowe podtynkowe na bazie baterii termostatycznej oraz akcesoria łazienkowe - wielofunkcyjne kolumny łazienkowe. Jak zapewniają producenci, Plus daje wiele możliwości harmonijnego i kompleksowego wyposażenia łazienek.

Z okazji premiery do Warszawy przybyli przedstawiciele włoskich producentów - Pierluigi Nobili z firmy Nobili, Andrea Romano z Colombo Design. Gospodarzem spotkania był Janusz Langner z firmy Omnires, która jest wyłącznym dystrybutorem produktów serii Plus w Polsce. Imprezę uświetniła także obecność projektanta serii, Pieta Billekensa.

Projektant od wielu już lat zajmuje się projektowaniem produktów łazienkowych. Współpracował z takimi firmami jak Cesana, Nobili, Colombo Design i Tulli Zuccari. Według projektanta, firmy te skupiają się na produkcji przede wszystkim wyrobów projektowanych, prostych w wyglądzie, lecz wykonanych z wykorzystaniem zaawansowanej technologii. W czasach, gdy coraz częściej zdarza się, że wzornictwo przedmiotów codziennego użytku dominuje nad ich funkcjonalnością, Piet Billekens swoim projektem przywraca równowagę między koncepcją a funkcją. Zaprojektował armaturę i akcesoria łazienkowe nieskrępowane żadnym stylem i modą, o czystych, prostych liniach.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA