Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Grupa Polskie Składy Budowlane otrzymała tytuł \"Polskiego Kupca Roku 2004\" w branży materiałów budowlanych. Wyniki konkursu na najlepszego kupca organizowanego przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego ogłoszono podczas tegorocznych targów Budma w Poznaniu.

W kategorii grup i sieci przyznano jedną nagrodę, właśnie Grupie PSB, a w kategorii właścicieli firm handlowych przyznano 18 równorzędnych nagród. Konkurs na najlepszego kupca odbywa się od 9 lat, ale dopiero przed dwoma laty wydzielono specjalną edycję dla branży budowlanej. Prawo nominacji przedsiębiorstw mają urzędy marszałkowskie, stowarzyszenia kupieckie i organizacje o charakterze gospodarczym. Stowarzyszenie skupiające przedsiębiorców, przedstawicieli kultury, sztuki, nauki, polityki i mediów ocenia solidność przedsiębiorców (nominowana firma nie może mieć zaległości wobec ZUS-u ani urzędu skarbowego), sukcesy handlowe, ale także działalność charytatywną. W tym roku na konkurs wpłynęło ponad 40 wniosków z 11 województw.

Grupa PSB należy do liderów w handlu materiałami budowlanymi w naszym kraju. Ma 15% udziału w rynku, a przychody ze sprzedaży w minionym roku wyniosły 2,75 mld zł. Grupa PSB to 237 podmiotów dysponujących 369 punktami sprzedaży. Firma stawia obecnie na stworzenie własnej sieci sprzedaży detalicznej \"Mrówka\"; jak na razie powstało dziesięć marketów \"Mrówka PSB\".

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA