Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W listopadzie ub.r. w Moskwie został uroczyście otwarty wspólny salon wystawienniczy trzech firm: Ceramiki Tubądzin (producent płytek ceramicznych), Deger (producent ceramiki sanitarnej i akcesoriów łazienkowych) oraz Sopro Polska (producent zapraw klejowych i fug). Uroczystego otwarcia dokonali prezes zarządu Ceramiki Tubądzin Andrzej Wodzyński, prezes zarządu Deger Leszek Barczykowski oraz dyrektor finansowy Sopro Polska Andrzej Malec.

Zadaniem moskiewskiego salonu jest szersze przedstawienie oferty polskich producentów, a także zwiększenie znajomości polskich marek na rynku rosyjskim. Na powierzchni ok. 120 m2 znalazły się ekspozytory oraz kompletne aranżacje pomieszczeń łazienkowych prezentujące kolekcje płytek Ceramiki Tubądzin w połączeniu z ceramiką i akcesoriami firmy Deger. Do prac wykończeniowych wykorzystano produkty Sopro Polska. Ekspozycje dostarczać mają odwiedzającym kompleksowych rozwiązań, podpowiadać, doradzać i inspirować.

Poza tym salon będzie także pełnić rolę centrum szkoleniowego. Organizowane seminaria i pokazy adresowane będą do bezpośrednich klientów, wykonawców oraz architektów działających na rynku rosyjskim. W zależności od podejmowanej problematyki mają być one organizowane wspólnie bądź oddzielnie przez każdego z inicjatorów przedsięwzięcia.

Moskiewski showroom firm: Ceramika Tubądzin, Deger oraz Sopro Polska to kolejny pomysł na promowanie polskich producentów na rynku rosyjskim. To już nie pierwsze wspólne przedsięwzięcie tych trzech firm. Wcześniejsza współpraca zaowocowała wspólnym stoiskiem na targach w Moskwie. Udział w targach Mosbuild nie do końca jednak spełniał ich oczekiwania, zdecydowano zatem o ciągłej prezentacji aktualnej oferty handlowej we własnym salonie wystawienniczym. Inicjatorzy przedsięwzięcia deklarują, że w zależności od potrzeb rynku oferta salonu może się rozszerzyć o produkty kolejnych firm.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA