Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Międzynarodowa Wystawa \"Kievbuild - Building Week Ukraine 2004\" odbyła się 10-13 lutego br. w Kijowie. W targach uczestniczyły m.in. Cersanit i Opoczno SA.

Organizatorem targów, które w tym roku odbyły się po raz siódmy, jest angielska firma ITE Group, a także ukraiński Premier Expo i niemiecki GiMa International Exhibition Group.

W tegorocznej edycji targów \"Kievbuild - Building Week Ukraine 2004\" udział wzięło ponad 200 wystawców z 19 państw. Swoje produkty pokazały m.in. Cersanit oraz Opoczno SA. Na stoisku Opoczno SA można było zobaczyć blisko 30 kolekcji płytek ceramicznych. Szczególny nacisk został położony na prezentację nowości, które pojawiły się na rynku w br. To kolekcje gresów Damasco, Naxos, Argos, Panama, Tanger oraz kolekcje płytek ściennych, takich jak Emma, Budwa, Pomona, Tulcea, Len, Madera, Prado.

- Zainteresowanie naszymi kolekcjami było ogromne. Niektórzy klienci już podczas targów złożyli pierwsze zamówienia. Liczymy na szeroką współpracę w tym regionie - mówi Michał Komorowski, kierownik sprzedaży zagranicznej Opoczno SA.

Natomiast Cersanit podczas targów w Kijowie zaprezentował produkty ze swojej oferty \"Wszystko do łazienki\": płytki ceramiczne, gresy szkliwione, a także ceramikę sanitarną, wanny i kabiny. Udział w targach zaowocował m.in. przyznaniem Cersanitowi nagrody \"Złota cegła\" za najlepsze i najładniejsze stoisko na targach.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA