Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Na tegorocznych III Międzynarodowych Targach \"Budownictwo i Architektura\", które odbyły się 24-28 marca br. w Kijowie zaprezentowało się ok. 1000 firm z ponad dwudziestu krajów. Wśród nich znalazło się aż 77 polskich producentów i eksporterów materiałów oraz technologii budowlanych.

Ekspozycja polskich firm zajęła 1600 m2 powierzchni wystawienniczej (łączna powierzchnia wystawiennicza wyniosła ok. 25 tys. m2). Uczestnictwo około połowy polskich wystawców zorganizowały Międzynarodowe Tragi Poznańskie. Wśród firm, które uczestniczyły w targach znalazły się takie przedsiębiorstwa jak: Bochem, Bolix, Kreisel, Kronopol, Selena i Sopro. Licznie reprezentowana była branża płytek ceramicznych. W tym segmencie produktowym swoją ofertę na targach w Kijowie zaprezentowały następujące firmy: Ceramika Eva, Ceramika Iza, Ceramika Paradyż, Ceramika Tubądzin, Cerkolor, Cerrad. Ceramika Paradyż, która prezentowała kolekcje płytek ceramicznych znane polskim klientom m.in. z targów Budma została nagrodzona za najlepszą prezentację produktów oraz za najładniejsze stoisko targowe.

 

Kijowskie targi \"Budownictwo i Architektura\" znalazły się w planie promocji Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej. Impreza została umieszczona na liście B, co oznacza, że firmy uczestniczące w targach mogą ubiegać się o refundację kosztów wynajęcia powierzchni ekspozycyjnej (do 15 tys. zł) oraz transportu eksponatów (do 2500 zł).

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA