Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
„Designed in Poland” to tytuł wystawy, jaka odbyła się w dniach 26 października – 26 listopada br. w Berlinie. Zobaczyć można było na niej ponad 100 produktów przygotowanych przez blisko 60 polskich firm i indywidualnych twórców.
Na wystawie zaprezentowano odzież, biżuterię, meble, artykuły wyposażenia wnętrz, sprzęt elektryczny, porcelanę. Wśród nich znalazły się także produkty polskich firm związanych z branżą sanitarną: Cerkolor, Graff oraz Logo. Organizatorzy mają nadzieję, że ekspozycja „Designed in Poland” zwróci uwagę na szczególne cechy polskiej sztuki użytkowej (wysoką jakość wykonania, ciekawe wzornictwo) oraz zachęci niemieckich konsumentów do sięgania po polskie produkty.
W trakcie wystawy trwał konkurs na najlepszy – według opinii zwiedzających – produkt. Jego rozstrzygnięcie nastąpiło 23 listopada. Jako że w tym dniu „Łazienka” była już w drukarni, o wynikach poinformujemy Państwa w następnym numerze.
Wystawa „Designed in Poland” to część programu promocji polskiej gospodarki w ramach Roku Polsko-Niemieckiego 2005/2006. Zorganizowana została przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych we współpracy z Wydziałem Ekonomiczno-Handlowym Ambasady RP w Berlinie. Od lutego 2006 r. wystawę będzie można zobaczyć w Hamburgu.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA