Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Pool-Spa, producent urządzeń kąpielowych z hydromasażem, wystawiała się na XI Międzynarodowych Moskiewskich Targach Budowlanych MosBuild 2005, gdzie prezentowała swoje produkty z najnowszej kolekcji. Firma po raz pierwszy z tak dużym rozmachem uczestniczyła w tej imprezie. Stoisko Pool-Spa cieszyło się dużym zainteresowaniem potencjalnych kontrahentów, a przedstawiciele firmy już zapowiedzieli swój udział w przyszłorocznej edycji moskiewskich targów.

Mosbuild to największa impreza wystawiennicza branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej odbywająca się w Rosji. Wystawa z roku na rok zyskuje coraz większą popularność i prestiż. Organizatorzy sukcesywnie powiększają powierzchnię wystawienniczą, udostępniając ją coraz szerszemu gronu klientów. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 1350 wystawców z całego świata. W ciągu czterech dni wystawę odwiedziło blisko 100 000 zwiedzających.

Pool-Spa w Moskwie wystawiła się na dużej, ponad 60-metrowej ekspozycji, gdzie zaprezentowała produkty ze swojej oferty. Dużym zainteresowaniem cieszyły się narożne wanny \"Aquamarina\" i \"Diamante\", z najnowszej linii Cristallo projektowane przez włoskiego designera Marcello Cutino. Produkty z tej kolekcji przyciągają uwagę nie tylko swoim wzornictwem, ale także korzystną ceną, bogatym wyposażeniem i możliwością wyboru spośród kilku systemów hydromasażu dostępnych w ofercie. Ekspozycję wanien do użytku domowego uzupełniała prostokątna wanna \"Vita\". Jej praktyczny kształt, prosta forma i minimalistyczny design sprawiają, iż idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, dlatego tak często architekci i projektanci polecają ją indywidualnym inwestorom. Zwiedzający moskiewskie targi jako jedni z pierwszych mieli też okazję \"na żywo\" obejrzeć wannę \"Marina\". Ta niewielkich rozmiarów przenośna wanna spa przykuwała uwagę zarówno indywidualnych klientów jak i inwestorów hoteli czy ośrodków odnowy biologicznej.

Pool-Spa w swojej ofercie ma nie tylko wanny z hydromasażem, ale także inne urządzenia tj. panele masażowe czy luksusowe kabiny masażowo-parowe, które uprzyjemniają kąpiel, relaksują i działają profilaktycznie na zdrowie człowieka. W Moskwie firma zaprezentowała aluminiowy panel \"Cosmo\" oraz najnowszą w kolekcji kabinę masażowo-parową \"Therma Round\", która oferuje pełen pakiet terapii wodnych, a także zabiegi aromaterapii i chromoterapii.

Olbrzymie zainteresowanie ekspozycją i produktami Pool-Spa w trakcie targów MosBuild jest dowodem na to, iż filozofia wellness na dobre zadomowiła się w tej części Europy. Według przedstawicieli firmy rynek rosyjski to obecnie jeden z najbardziej obiecujących rynków, w którym drzemie ogromny, niewykorzystany jeszcze potencjał. Tylko w ciągu ostatnich pięciu lat eksport produktów Pool-Spy do tego kraju podwoił się. Przedstawiciele firmy zadowoleni z efektów udziału w tegorocznym MosBuild już zadeklarowali i potwierdzili swoje uczestnictwo w moskiewskich targach w przyszłym roku.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA