Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Pod koniec września br. oficjalną premierę na polskim rynku będą miały produkty portugalskiej firmy Bruma - producenta baterii i akcesoriów łazienkowych. Bruma powstała w 2002 roku w wyniku ewolucji firmy założonej w roku 1953, a obecnie próbuje zaistnieć na rynkach międzynarodowych.
Wyroby portugalskiego producenta to produkty ekskluzywne, przeznaczone głównie dla zamożnych nabywców. Jak zapowiada polski przedstawiciel firmy Bruma, ceny baterii na polskim rynku wahać się będą w granicach od 2 do 6 tys. zł. Sztandarowym produktem firmy jest seria baterii \"Adamastor\", promowana z jednej strony jako produkt o oryginalnym designie, z drugiej - jako wyrób ekologiczny, bo niezawierający ołowiu. Innowacyjny stop ecobrass w 76% procentach składa się z miedzi, w 21% z cynku i w 3% z krzemu. Zastosowanie takiego rozwiązania ma, zdaniem producenta, istotne znaczenie dla zdrowia użytkowników oraz stanu środowiska naturalnego.
Polskim przedstawicielem Burmy jest firma Stark z Gdyni. W zakres obecnej oferty wchodzi kilka serii baterii umywalkowych, bidetowych i prysznicowych. Ich ekspozycję można oglądać w firmowym salonie przy ul. Kieleckiej 105 w Gdyni. Poza wyrobami Brumy, w ofercie salonu  znajdują się również produkty niemieckich firm Repabad oraz Zierath. Polski przedstawiciel aktywnie działa w celu pozyskania odbiorców na terenie całego kraju, tak aby stworzyć sieć salonów i hurtowni, dzięki którym dystrybuowane byłyby produkty Bruma. W tym celu pod koniec września w Warszawie ma odbyć się konferencja z udziałem regionalnych odbiorców oraz mediów.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA