Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Już wkrótce pojawi się na polskim rynku nowa marka wanien z hydromasażem i kabin prysznicowo-parowych. Mowa tu o marce Casper Whirlpools, czyli produktach firmy Örestads SanitetsFabrik AB – szwedzkiego producenta tych urządzeń. Siatkę dystrybucji tej marki przygotowuje obecnie firma Casper Polska Örestads SanitetsFabrik AB.
Oddział szwedzkiego producenta tworzy na polskim rynku Barbara Siadek (przez wiele lat prowadząca przedstawicielstwo firm Cadazzo i Svedbergs) oraz Ryszard Łysakowski.
Produkty szwedzkiej marki trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku. Wanny z hydromasażem i łaźnie parowe mają być kierowane do salonów łazienkowych. Są to produkty z systemem masażu wodno-powietrznego,  plasujące się w segmencie ekonomicznym. Produkty sprowadzane są bezpośrednio od producenta ze Szwecji.
Przedstawiciele Casper Polska są zdania, że mimo ostrej konkurencji jest na polskim rynku miejsce dla szwedzkiej marki:
– Myślę, że jest dla nas miejsce na rynku, ponieważ nasze produkty wypełniają pewną lukę cenową. Są to produkty z gwarancją wysokiej jakości w odpowiedniej cenie. Nie bez znaczenia jest to, że w wersji standardowej oferujemy bogate opcje wyposażenia – mówi Ryszard Łysakowski.
W planach firmy na najbliższą przyszłość jest uruchomienie wystawy produktów, tzw. showroomu, gdzie klienci będą mogli nie tylko zobaczyć produkty, ale także wypróbować ich działanie. Showroom ma powstać w pobliżu siedziby firmy, która mieści się w Warszawie przy ulicy Rydygiera.   

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA