Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

3 czerwca br. podpisano umowę o utworzeniu firmy Nobili Polska, polskiego przedstawicielstwa włoskiej firmy Carlo Nobili Rubinetterie S.p.A. Polska jest pierwszym krajem Europy Środkowo-Wschodniej, w którym powstał krajowy oddział włoskiego producenta. Prezesem Nobili Polska został Janusz Langner, członek zarządu firmy Omnires.

Powodami, dla których zdecydowano się na utworzenie Nobili Polska były m.in. potrzeba znalezienia się bliżej polskich klientów oraz plany rozszerzania i nawiązywania współpracy z polskimi producentami. Do strategicznych celów nowo powołanej firmy należy m.in. wpłynięcie na wzrost rozpoznawalności marki Nobili na polskim rynku oraz zwiększenie elastyczności reakcji na zmieniające się potrzeby klientów. Nie bez znaczenia dla powstania Nobili Polska była też dotychczasowa owocna współpraca włoskiego producenta i firmy Omnires, która od 1998 r. jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim produktów Nobili.

Firma Nobili Polska będzie odpowiedzialna za sprzedaż i marketing produktów marki Nobili, natomiast Omnires będzie tworzył dla firmy zaplecze magazynowe.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA