Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Antado

REKLAMA

Polskie i zagraniczne imprezy targowe to dla firmy Antado znakomita okazja do zaprezentowania ofertowych nowości. Podczas ostatnich targów ISH w 2005 r. swoją premierę miały serie „F-1”, „F-4” i „ED-4”. Niespełna rok wystarczył, aby firma przygotowała kolejne nowości – meble „EW-1” i „EWZ-1”.
NAJNOWSZE zaprezentowane w Poznaniu propozycje Antado to serie wykonane w modnym ostatnio wykończeniu wenge. Seria „EWZ-1” to minimalizm w czystej postaci. Masywną, prostą formę szafek podkreśla oferowana w komplecie biała umywalka ceramiczna o geometrycznych kształtach. Na serię składają się: stelaż pod umywalkę, podwieszany regał, półka oraz lustro (z oświetleniem lub bez).
Kolekcja „EW-1” z kolei pokazuje, jak efektowne może być połączenie klasycznej, błyszczącej bieli (drzwiczki szafek) z masywną płytą o wzorze egzotycznego drewna wenge. Meble charakteryzują również funkcjonalne rozwiązania konstrukcyjne i dbałość o detal. Szafki pod umywalkę zostały wyposażone w bardzo solidne metalowe uchwyty oraz blaty stosowane zazwyczaj w meblach kuchennych. Ich grubość wynosi 3,8 cm. Zastosowany w szufladach system cichego zamykania powoduje, że w ostatniej fazie zamykania szuflada zwalnia tempo i cichutko się domyka. Wnętrze szuflady szafki podumywalkowej wyposażono ponadto w praktyczny reling, który umożliwia lepsze wykorzystanie przestrzeni i ułatwia utrzymanie porządku. Ciekawy jest też sposób wykończenia szuflad (krawędzie pod skosem), podkreślający wysoką jakość i interesujący design serii „EW-1”. Efektowność zestawu dodatkowo podnoszą umywalki. Klienci mogą wybierać spośród czterech rodzajów umywalek: okrągłej szklanej, okrągłej ceramicznej i dolomitowej oraz prostokątnej dolomitowej. Wielość elementów kolekcji „EW-1” daje każdemu klientowi możliwość skomponowania zestawu optymalnego do jego łazienki. Oprócz szafek podumywalkowych w skład serii wchodzą regały stojące wysokie i niskie (z koszem lub bez), szafli wiszące w dwóch rozmiarach, półka oraz lustra w dwóch rozmiarach (z oświetleniem lub bez).
Innym ciekawym produktem prezentowanym przez Antado na targach Aqua-San była seria szafek wiszących i podumywalkowych wykonanych z aluminium. Fronty szafek wiszących to lustra, dzięki czemu z powodzeniem mogą one zastąpić w łazience klasyczne lustro. Różnorodność oferowanych rozmiarów pozwala dobrać szafkę do każdej łazienki. W niewielkim pomieszczeniu (np. toalecie dla gości) z pewnością sprawdzi się podwieszana szafka pod umywalkę „ALU”, oferowana w komplecie z umywalką z tworzywa solid surface o niekonwencjonalnym kształcie.
– Bogactwo i różnorodność oferty to cechy, na które kładziemy szczególny nacisk – mówi Henryk Chyłkowski, dyrektor i właściciel Antado. – Z tego względu co roku rozszerzamy asortyment naszych produktów o kilka nowych serii, dbając o to, by każda z nich dawała klientom duże możliwości aranżacyjne. Kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji mebli łazienkowych pozwala przewidywać i szybko odpowiadać na zapotrzebowanie rynku. Najlepiej potwierdza to duża liczba osób odwiedzających nasze stoisko na targach Aqua-San oraz zainteresowanie, z jakim spotkały się nasze najnowsze propozycje. <

P.P.U.H. Antado ß ul. Młyńska 1/3 ß 83-110 Straszyn k. Gdańska ß tel. (058) 682 89 45 ß fax (058) 682 04 27 ß e-mail: antado@antado.com ß www.antado.com

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA