Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Zaprezentowana po raz pierwszy na tegorocznych targach Cersaie bateria umywalkowa „AG Coloured Water” (prod. Guglielmi) trafi na polski rynek na początku 2007 r. Jako pierwsi mogli ją zobaczyć, a także sprawdzić w działaniu architekci, dziennikarze oraz partnerzy handlowi firmy Coram Poland – wyłącznego dystrybutora produktów Guglielmi w Polsce. Premierowy pokaz nowych baterii (umywalkowej i kuchennej) zorganizowany został 5 grudnia ub.r. w siedzibie firmy Coram w Warszawie.
Uczestnikom spotkania przedstawiono na wstępie historię i dorobek firmy Guglielmi – włoskiego producenta armatury oraz akcesoriów łazienkowych. Następnie przyszedł czas na uroczystą prezentację baterii „AG Coloured Water”, w których o temperaturze wypływającej wody informuje użytkownika kolor strumienia. O precyzji opracowanego przez Guglielmi rozwiązania zgromadzeni goście mogli się przekonać osobiście, testując baterię podłączoną do sieci.
Innowacyjność technologii opracowanej i opatentowanej na cały świat przez firmę Guglielmi polega na tym, że nie wymaga ona zewnętrznego zasilania do podświetlenia wypływającego strumienia wody. Kolor światła regulowany jest bezpośrednio temperaturą wody, a nie nastawą pokrętła, dzięki czemu można być w 100% pewnym, że woda ma dokładnie taką temperaturę, jaką sygnalizuje jej kolor.
Jakość produktu gwarantuje ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie Guglielmi w produkcji armatury. Dodatkowo konkurencyjność rynkową baterii podnosi atrakcyjna cena: ok. 5 tys. zł brutto (bateria umywalkowa). Ponadto, jak poinformowano podczas spotkania, w pierwszym okresie obecności produktu na polskim rynku producent wprowadzi do sprzedaży partię baterii w specjalnych, promocyjnych cenach na poziomie 4 tys. zł.
Uczestnicy spotkania jako pierwsi mogli też zobaczyć ekspozycję konceptu „Items” – najnowszej propozycji firmy Tiger. Ten holenderski producent należący do grupy Coram opracował kompleksowy program łazienki, który trafi na polski rynek w pierwszym kwartale 2007 r. W skład konceptu „Items” wchodzą: akcesoria i meble łazienkowe, lustra, kabiny prysznicowe, armatura oraz umywalki.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA