Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie 20 stycznia br. odbyła się premiera nowych produktów firm Hansgrohe i Excellent. Hansgrohe zaprezentowało nową linię armatury Axor Uno 2, a Excellent szkło dekoracyjne Decormat.

Miejsce spotkania nie było przypadkowe, w Centrum Manggha trwała bowiem wystawa 3_2_1. Nowa architektura w Japonii i Polsce, której sponsorem głównym była firma Hansgrohe. Przybyli na premierę goście w pierwszej części spotkania zaproszeni zostali właśnie do zwiedzenia wystawy.

Jak informuje Hansgrohe, Axor Uno 2 powstała głównie z myślą o architektach i projektantach wnętrz jako tych, którzy niejednokrotnie sugerują lub nawet decydują o wyborze armatury. Design nowej linii to efekt współpracy firmy z biurem projektowym Phoenix Design. W skład serii wchodzą baterie umywalkowe, bidetowe, wannowe i prysznicowe.

Nowość w ofercie Excellentu - szkło satynowane Decormat - to produkt o szerokim zastosowaniu zarówno w domach prywatnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Wyróżnia się trwałą, jednolitą powierzchnią matową oraz łatwością w utrzymaniu w czystości.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA