Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Pool-Spa

REKLAMA

W ofercie firmy Pool-Spa pojawiły się nowe produkty, na które z pewnością warto zwrócić uwagę. To wanna „Corazon”, rewolucyjny system hydromasażu „Expert”, a także dwa nowe panele masażowe – „Thubos” i „Iris”.

WOLNO STOJĄCA wanna „Corazon”, dzięki swojemu oryginalnemu kształtowi, stanowi na rynku produkt absolutnie unikatowy. Jej projekt, nagrodzony w zeszłorocznym konkursie SPA-ART 2005 okazał się tak interesujący, że firma Pool-Spa postanowiła włączyć wannę „Corazon” do produkcji. Inspiracją dla jej eleganckiego designu stał się kształt serca, symbolu uczuć. Wanna „Corazon” tworzy niepowtarzalny klimat intymności i romantyzmu. Dzięki dużym wymiarom (180x180 cm) zapewnia doskonały relaks dwóm osobom, łącząc walory estetyczne z wyjątkową wygodą i komfortem.
Nowy, rewolucyjny system hydromasażu „Expert” jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów tego typu na świecie. Zastosowano w nim unikalny panel dotykowy (touch panel), który znacznie ułatwia wybór funkcji i opcji hydromasażu. Absolutną nowością jest możliwość elektronicznego sterowania ustawieniami dysz, co porównywalne jest do masażu ręcznego w profesjonalnym salonie odnowy biologicznej. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi płyt CD można w pełni korzystać z zalet muzykoterapii. W standardzie urządzenie wyposażone jest w płytę ze specjalnymi utworami relaksującymi. Można również odtwarzać swoją ulubioną muzykę. Funkcja indywidualnego doboru programów użytkownika pozwala szybko i wygodnie wybrać optymalny rodzaj hydromasażu. Masaż wodny, powietrzny, ozonowy masaż perełkowy, chromoterapia – wszystko to dostępne jest teraz w jednym urządzeniu. Użytkownik może również wybrać jeden z dziesięciu języków, w którym podawane będą komunikaty dotyczące działania systemu. „Expert System” instalowany jest na nowej, specjalnie zaprojektowanej wannie „Balance” o wymiarach 170x115 cm.
Oferta Pool-Spa wzbogaciła się też o dwa panele masażowe. Pierwszy z nich – „Thubos” powstał z inspiracji niebanalnymi i awangardowymi rozwiązaniami. Jest to produkt bez wątpienia ekskluzywny, prosty, geometryczny, a jednocześnie wyrafinowany. Idealnie sprawdza się w nietypowych wnętrzach. Każda z sześciu dysz masażowych posiada oryginalny, prostokątny kształt. Z uwagi na unikalny design można spodziewać się, że „Thubos” stanie się prawdziwym przebojem wśród produktów ekskluzywnych. Wymiary panela „Thubos” to 194x34 cm.
Panel „Iris” zaprojektowany został dla klientów ceniących sobie prostotę, klasykę oraz funkcjonalność produktów. Niezwykle łatwy w obsłudze, wyposażony w nowatorski system dysz, stanowi doskonałe połączenie wysokiej jakości i ekonomiki użytkowania. W swoim segmencie plasuje się zdecydowanie na najwyższym miejscu. Wymiary panela to 150x20 cm. <

Pool-Spa Sp. z o.o. < 72-300 Gryfice < ul. Dąbskiego 35 < tel. (091) 387 77 00 < fax (091) 387 77 01 < www.poolspa.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA