Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Aquaform to firma uparcie poszukująca nowych, ciekawych rozwiązań produktowych. Szczególne wyzwanie stanowią dla niej klienci najbardziej wymagający, nietuzinkowi, którzy poprzez design podkreślają swoją osobowość i trwale „markują” swoją przestrzeń. Aquaform jako producent kabin, wanien, parawanów, mebli łazienkowych oraz akcesoriów stara się aby tacy klienci byli szczególnie zadowoleni. W roku 2008, w portfelu produktów firmy Aquaform na szczególną uwagę zasługują dwa produkty: kabina typu walk-in „Solitare” oraz brodzik z materiału Solid Surface – „Prestige\"

„Prestige” to brodzik będący doskonałą propozycją dla osób ceniących sobie klasyczne kabiny kwadratowe bądź półokrągłe. Jest on wykonany z najwyższej klasy materiału Solid  Surface, który odznacza się niezwykłą twardością, odpornością na zarysowania. Dodatkowo spośród innych brodzików wyróżnia go aksamitna gładkość, która w zetknięciu z wodą czyni z kąpieli prawdziwy i relaksujący rytuał. Brodziki z serii „Prestige” dostępne są w dwóch kolorach – białym i czarnym. Doskonale współgrają z luksusowymi kabinami firmy Aquaform takimi, jak „Silva”, „Sol de Lux” czy „Salgado”. Brodziki te, poprzez odpływy umieszczone na obrzeżach, dają maksymalnie dużą powierzchnię kąpieli, nieograniczoną przez klasycznie zazwyczaj umieszczone syfony (odpływ znajduje się pod płytą główną brodzika). Jest to produkt równie funkcjonalny, co elegancki, klasyczny jak i awangardowy, niebanalny, a niezwykle prosty w swej stylistyce. Mimo niestandardowych technik zastosowanych w projekcie odpływu, jest to brodzik nie stwarzający żadnych problemów w stosowaniu i należytym utrzymaniu w czystości.

„Solitare” to produkt najwyższej klasy. Doskonały, minimalistyczny styl przy wykorzystaniu wysokogatunkowych materiałów – to główne atrybuty tej kabiny. Ogromna tafla giętego szkła opiera się na brodziku w kształcie żagla, na mocnej podstawie wykonanej z akrylowanego ABS. Kratownicę do brodzika stanowią deski z bardzo trwałego i niebanalnego drewna Iroko, pochodzącego z Azji. Całość wspomaga minimalistyczny, wykonywany na zamówienie stabilizator. Kabina ta w pełni wpisuje się w nowoczesne wzornictwo, szczególnie mocno promowane przez włoskich projektantów. Kształt i forma kabiny daje duże możliwości wykończeń, aranżacji i wypełnienia przestrzeni. Jest doskonałą bazą dla eleganckiej i funkcjonalnej łazienki, jednocześnie oferuje dużą dawkę luksusu.Aquaform Sp. z.o.o, ul. Kijewo 9 B, 63-000 Środa Wielkopolska, tel.: 061 62 204 11-12, e-mail: sales@aquaform.com.pl, www.aquaform.eu

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA