Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
30 października w Moskwie Grupa Hüppe zaprezentowała prototypy z działu opracowań technologii, które według planów mają być wprowadzone na całym świecie wiosną przyszłego roku w postaci nowych serii produktów. Prezentację zorganizowano równolegle z otwarciem nowego firmowego salonu wystawowego w Moskwie. Na zaproszenie Grupy przybyło niemal 300 gości z dziewięciu krajów. Wśród nich znaleźli się pracownicy wschodnioeuropejskiej organizacji Grupy, jej międzynarodowy management oraz wybrani klienci. Oprócz nowych produktów, Grupa Hüppe zaprezentowała przybyłym gościom postępy prac nad nową, międzynarodową kampanią reklamową.
Za pomocą prezentacji naszych partnerów biznesowych – Phoenix Design oraz Ogilvy & Mather Düsseldorf chcieliśmy przekazać, z jakim nowym zamiarem kreowania chcemy rozpocząć rok 2010 oraz zbadać, jak klienci w całej Europie reagują na ten plan – wyjaśnił Gunnar Meister, od 1 maja tego roku kierujący działem sprzedaży i marketingu w Grupie Hüppe.
Grupa Hüppe działa na rynku rosyjskim od 11 lat. Obecnie firma zajmuje pierwsze miejsce w sektorze wysokiej jakości kabin prysznicowych w tym kraju.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA