Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
30 października w Moskwie Grupa Huppe zaprezentowała prototypy z działu opracowań technologii, które według planów mają być wprowadzone na całym świecie wiosną przyszłego roku  w postaci  nowych serii produktów. Prezentację zorganizowano równolegle z otwarciem nowego firmowego salonu wystawowego w Moskwie. Z zaproszenia Grupy przybyło niemal 300 gości z dziewięciu krajów. Wśród nich znaleźli się pracownicy organizacji wschodnioeuropejskiej Grupy, jej międzynarodowy management oraz wybrani klienci. Oprócz nowych produktów. Grupa Huppe zaprezentowała przybyłym gościom postępy prac nad ową międzynarodową kampanią reklamową.
- Za pomocą prezentacji naszych partnerów biznesowych – Phoenix Design oraz Ogilvy & Mather Dusseldorf chcieliśmy przekazać, z jakim nowym zamiarem kreowania chcemy rozpocząć rok 2010 oraz zbadać, jak klienci w całej Europie reagują na ten plan – wyjaśnił Gunnar Meister, od 1  maja tego roku kierujący działem sprzedaży i marketingu w Grupie Huppe.
Grupa Huppe działa na rynku rosyjskim od 11 lat. Obecnie firma zajmuje pierwsze miejsce w sektorze wysokiej jakości kabin prysznicowych w tym kraju.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA