Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W związku z coraz większymi wymaganiami polskich klientów znaczenia nabierają cechy produktów pozostające dotąd na drugim planie. Większą wagę zaczyna się przywiązywać do korzyści niewymiernych, takich jak np. niezawodność i długowieczność.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom firma Artweger rozszerza od marca swoją ofertę o usługi montażowo-serwisowe. W kabinach bezprofilowych serii Cityline For You oraz w kabinach masażowo-parowych serii Body&Soul i Body&Soul Active montaż jest oferowany w cenie produktu. Nowa forma sprzedaży jest korzystna nie tylko dla klienta ostatecznego, ale również dla sprzedawcy. Klient nie musi martwić się o to, kto zamontuje mu kabinę i ryzykować, iż zostanie ona nieprofesjonalnie zainstalowana. Zyskuje również wydłużony okres gwarancji (5 lat). Sprzedawca natomiast dostaje do ręki nowe argumenty w rozmowie z klientem i nie musi zachęcać do kupna z wyższym rabatem.

Celem producenta było również pogłębienie współpracy z profesjonalnymi instalatorami, których znaczenie na rynku stale rośnie. Coraz częściej stają się oni dla klientów najbardziej wiarygodnym źródłem rzetelnej informacji o produktach. Austriacki producent podpisał umowy serwisowe z kilkunastoma instalatorami w całym kraju. Jest to grupa sprawdzonych osób, które znają produkty Artwegera od podszewki.

Każda kabina bezprofilowa z nowej serii Cityline For You to unikat wytwarzany \"na miarę\" na podstawie rysunku technicznego. Cena produktu zawiera pomiary, których dokonuje w gotowej łazience serwisant firmy Artweger. Należy pamiętać, iż pomiarów można dokonać dopiero wtedy, gdy położona jest glazura i osadzony brodzik. Ściany i brodzik powinny trzymać pion i poziom. Oprócz pomiaru i montażu w cenie kabiny klient otrzymuje również powłokę na szkle Artclean, która ułatwia czyszczenie i zapobiega osadzaniu się kamienia oraz nieczystości.

Kabiny masażowo-parowe z serii Body&Soul i Body&Soul Active również są oferowane w pakiecie z bezpłatnym montażem. Przy najmniejszym problemie klient może liczyć na natychmiastową reakcję serwisanta, a w momencie odbioru kabiny zostaje przeszkolony w zakresie jej obsługi.

Od maja w ofercie firmy Artweger pojawia się ponadto nowa seria wanien masażowych przygotowana przez austriackiego producenta z uwzględnieniem wymagań polskich konsumentów. Pięć dotychczas najbardziej popularnych kształtów będzie sprzedawanych ze specjalnie dobranym systemem masażu wodno-powietrzego. Wanny będą wyposażone między innymi w: 10 dysz wodnych, 12 dysz powietrznych, oświetlenie, system dezynfekcji oraz łatwe w obsłudze elektroniczne sterowanie. Termin realizacji zamówień wyniesie do 2 tygodni, a ceny nowych wanien będą się kształtowały w granicach 10-12 tys. zł.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA