Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
KLUDI po raz kolejny odniosło sukces w konkursie PLUS X award. Aż trzy z najnowszych propozycji firmy zyskało uznanie w oczach międzynarodowego jury: bateria kuchenna „KLUDI E-GO”, rączka natrysku „KLUDI FIZZ” oraz uniwersalny moduł podtynkowy „KLUDI FLEXX.BOXX”
Motto organizatorów konkursu PLUS X award jest myśl Alberta Einsteina: „Bardziej niż przeszłość interesuje mnie przyszłość, bo to w przyszłości mam zamiar żyć.” Dlatego na nagrodę PLUS X award mogą liczyć przede wszystkim innowacyjne produkty charakteryzujące się choć jednym „plusem” czyli wartością dodaną produktu w takich kategoriach jak jakość, wzornictwo, łatwość obsługi, funkcjonalność.
Elektroniczna bateria kuchenna „KLUDI E-GO” została uznana za wyróżniającą się pod tymi wszystkimi względami. Wyposażona jest w moduł elektroniczny z zasilaniem 230V i jest uruchamiana przez optyczny czujnik ruchu. Jej charakterystyczna, podwójna linia wylewki nawiązuje do naturalnego kształtu strumienia wody. Rączka natrysku „KLUDI FIZZ 3S” kojarzy się kształtem z otwartą, masującą dłonią. Jurorzy PLUS X award docenili jednak nie tylko wzornictwo, ale także funkcjonalność „KLUDI FIZZ 3S”. Rączka wyposażona jest w 114 dysz rozmieszczonych na tarczy z lekkiego tworzywa.
W przypadku „KLUDI FLEXX.BOXX” decydującym czynnikiem okazały się jakość i funkcjonalność, tak istotne w przypadku tego rodzaju instalacyjnego elementu. „KLUDI FLEXX.BOXX” wyróżnia połączenie głowicy ceramicznej lub termostatycznej w zestaw z częścią natynkową. Dzięki takiemu rozwiązaniu moduł podtynkowy KLUDI pasuje do szerokiej gamy elementów natynkowych.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA