Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Deante zaprasza sprzedawców i dystrybutorów do udziału w inicjatywie PROECO Deante. Działania firmy wpisują się w trend odpowiedzialności za ochronę środowiska naturalnego, ale również są odpowiedzią na ekonomiczne potrzeby życia codziennego Polaków. Bez drastycznych zmian ich przyzwyczajeń czy też poświęceń w kwestii estetyki zastosowanych w domach rozwiązań – możemy wspólnie z naszymi klientami stać się EKO.

Punktem wyjścia akcji Deante jest odwołanie się do wody. Z badań Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wynika, że aż jedna ósma mieszkańców Ziemi cierpi z powodu pragnienia i chorób wywołanych spożyciem zanieczyszczonej wody. Do tego jej zasoby ciągle się kurczą. Z pomocą przychodzą najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki zastosowaniu ekologicznych baterii jesteśmy w stanie zaoszczędzić około pół litra wody (podczas 10 s normalnego użytkowania baterii).
Dostęp do wody jest dla większości oczywisty – kąpiąc się, piorąc czy myjąc naczynia nie zastanawiamy się nad konsekwencjami tych czynności – mówi Katarzyna Dietrich, kierownik działu marketingu Deante – A faktem jest, że zasoby wody na świecie systematycznie maleją. To właśnie z troski o środowisko naturalne, stworzona została filozofia PROECO Deante, której bezpośrednią realizacją jest najwyższej klasy armatura oraz szereg akcji i inicjatyw, promujących oszczędne podejście do kwestii wody.
W wybranych salonach łazienkowych w całej Polsce znajdą się specjalne ekspozycje z proekologiczną armaturą. Baterie w szybkim czasie pozwolą użytkownikom na ograniczenie zużycia wody nawet o 50%. Symbolicznie będzie im towarzyszyć woda mineralna Deante (do dyspozycji klientów), wyprodukowana specjalnie na potrzeby akcji.
Półlitrowa butelka ma uzmysłowić kupującym, że taką ilość wody możemy zaoszczędzić niemalże natychmiast, zamieniając zwykłe baterie na nowe modele ekologiczne – wyjaśnia Katarzyna Dietrich.
Armatura opatrzona logo Deante to rozwiązanie będące efektem wieloletniego doświadczenia oraz pracy naukowców, jak i specjalistów od trendów estetycznych. W efekcie powstała bogata i ciekawa designersko oferta produktów, z których każdy charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem wody, a jednocześnie gwarantuje najwyższą wydajność i komfort użytkowania. W filozofię PROECO wpisują się baterie: ekologiczne „Primo” i „Ultra”, a także sensorowe „Jaguar Line” i „Mesteno”.
W czasach, gdy z jednej strony pojawia się potrzeba troski o środowisko i walki z coraz poważniejszymi zagrożeniami ekologicznymi, z drugiej zaś, konieczność zadbania o własne finanse – Klienci muszą decydować na czym warto i mogą zaoszczędzić. Produkty z logo PROECO Deante, pozwalając na ograniczenie zużycia wody przy normalnym użytkowaniu nawet o 50%, wydają się rozwiązaniem idealnym.
Więcej informacji o filozofii PROECO na stronie  www.eco.deante.pl. <

Deante Sp. J., al. Kościuszki 3, 90-418 Łódź, tel. 42 638 30 00, fax 42 638 30 80, e-mail: deante@deante.pl, www.deante.pl

Główne elementy filozofii PROECO Deante:
- nowa linia ekologicznych produktów,
- specjalne butelki wody mineralnej Deante,
- standy w salonach sprzedaży armatury,
- strona tematyczna www.eco.deante.pl,
- kalkulator oszczędności wody na stronie www.eco.deante.pl,
- konkursy plastyczne dla przedszkoli i rodziców.

Korzyści dla uczestników akcji PROECO Deante:
- bardzo czytelny przekaz filozofii PROECO,
- wpisanie się w proekologiczny trend,
- współudział w działaniach na rzecz środowiska naturalnego,
- ekspozycja towaru z gratisami (woda),
- oferta z ekologicznymi nowościami,
- konkretne argumenty do Klienta o realnej oszczędności pieniędzy i wody,
- wyraźna grupa docelowa – świadomi Klienci, którzy szukają proekogicznych rozwiązań.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA