Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Duschy

REKLAMA

Bogata i zróżnicowana oferta firmy Duschy obejmuje wiele typów produktów wyposażenia łazienek, w tym także nowoczesnych urządzeń służących do hydromasażu. Nieodmiennie cechują się one wysoką jakością, wielością funkcji użytkowych oraz atrakcyjną ceną. Zaprezentowane, wybrane modele tych urządzeń szczególnie dobrze wpisują się w potrzeby współczesnego klienta, podnosząc standard każdej łazienki, w której są zamontowane.
KABINY prysznicowo-parowe 5090 wyposażone są w wydajny system sauny parowej z możliwością regulacji temperatury. W urządzeniu zainstalowano wielofunkcyjną słuchawkę prysznicową, prysznic sufitowy z sześćdziesięcioma otworami, dzięki czemu uzyskujemy efekt deszczu oraz 6 dysz masażowych o regulowanym kącie kierunku strumienia wody. Przełączanie wody na poszczególne układy sterowane odbywa się za pomocą zaworu wielokierunkowego. W zestawie jest również urządzenie hydromechaniczne do masażu stóp. Kabina wyposażona jest w płytki brodzik na stelażu metalowym. Elektroniczny system sterujący pozwala na ustawienie czasu kąpieli parowej, funkcji radia i telefonu z systemem głośno mówiącym oraz sterowanie oświetleniem. Kabina posiada również przycisk bezpieczeństwa, którym można zaalarmować domowników o np. złym samopoczuciu podczas korzystania z sauny. Kabina wyposażona jest również w elektryczny system wentylacji z możliwością podłączenia do zbiorczego przewodu wentylacyjnego.  Kabiny wykonane są z włókna szklanego i tworzywa pokrytego akrylem, posiadają też stabilny stelaż ze stali nierdzewnej. Ściany boczne oraz przesuwane drzwi wykonano z hartowanego, przyciemnianego szkła osadzonego w profilach aluminiowych w kolorze srebrnym matowym. Wymiary kabin to 101x101x220 cm. Moc generatora pary wynosi 2,8 kW. Promocyjna cena kabiny to jedynie 6000 zł brutto.
Mocną pozycję w ofercie firmy Duschy stanowią panele prysznicowe. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się wykonane z aluminium modele 904-19  i 903-19. W urządzeniach  zastosowano potrójny system natrysku. Głowica prysznicowa umieszczona na szczycie panelu jest trójfunkcyjna. Analogicznie słuchawka prysznicowa na półtorametrowym wężu pozwala uzyskać trzy różne strumienie wody. Praktycznym rozwiązaniem jest umieszczona na dole panelu 904-19 wylewka z perlatorem, dzięki ktorej można zawiesić panel np. nad wanną.
Panele posiadają sześć dysz wodnych o regulowanym położeniu. Na froncie umieszczone jest także lustro, a w połowie wysokości półeczka na przybory toaletowe. System natryskowy regulowany jest za pomocą  zaworu wielodrożnego. Panele są łatwe w montażu; wyposażone są w węże przyłączeniowe i elementy mocujące. Wymiary paneli to: 157x27x9 cm (wys. x szer. x gł). Firma Duchy oferuje dodatkowo wiele typów słuchawek prysznicowych,  sprzedawanych w pakietach z wężami i uchwytami. Ceny brutto paneli kształtują się w granicach ok. 1200 zł, zaś słuchawek ok. 50 zł.

Duschy Sp. z o.o. ß ul. Kolejowa 81 ß 05-092 Łomianki ß tel. (022) 751 21 50 ß fax (022) 751 68 75 ß www.duschy.com

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA