Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Łazienki wyposażone w \"Quattro\" wydają się tchnąć spokojem, są zrównoważone i stabilne. Mocne kształty umywalek nadają przestrzeni solidny rys, co podkreślą odpowiednio dobrane dodatki. Oszczędne kształty ceramiki zostały doskonale uzupełnione ciepłą kolorystyką równie prostych szafek. \"Quattro\" wnosi do łazienki spokój i trwałość, zaś jej użytkownikom zapewnia wygodę i poczucie niezależności.

Prostopadłościany mebli łazienkowych \"Quattro\" doskonale pasują do ceramiki o podobnym kształcie i są łatwe do ustawienia we wnętrzu. Duży wybór szafek pozwala na optymalne urządzenie łazienki. Ciepła barwa w kolorze bielonego dębu przywodzi na myśl drewno oszlifowane przez nadmorski piasek. Biała ceramika i jasny kolor mebli \"Quattro\" dobrze harmonizują z różnymi barwami wykończenia ścian.

\"Quattro\" daje również możliwość stworzenia miejsca jedynego w swoim rodzaju - łazienki dla dwojga. Szeroka, prosta umywalka może być wyposażona w dwie baterie, a duża dwuosobowa wanna pozwoli na wspólne kąpiele. Dodatkowym atutem takiej łazienki będzie duże lustro wraz z oświetleniem. Szklana tafla pozbawiona ramy stylistycznie podkreśla specyfikę serii. Symetryczne szafki z szufladami bez problemu pomieszczą kosmetyki i przybory toaletowe dwóch osób.

Cztery różne umywalki \"Quattro\" ułatwiają oryginalne urządzenie każdej łazienki - zarówno tej małej jak i dużej. Do wyboru są umywalki o szerokości 40, 60, 90 a nawet 120 cm. Mogą być zawieszane na ścianie, umieszczone na szafce zaopatrzonej w funkcjonalne szuflady lub wkomponowane w półkę pasującą do stylistyki mebli. Monumentalny charakter ceramiki podkreślać może subtelna bateria stojąca na umywalce. Uzupełnieniem łazienki \"Quattro\" są dwie miski ustępowe i bidet.

Produkty ceramiczne serii \"Quattro\" dostępne są z powłoką Reflex Koło. Dzięki temu powierzchnia ceramiki staje się idealnie gładka, a utrzymanie jej w czystości bardzo łatwe. Na powierzchni Reflex Koło drobne krople wody łatwo łączą się w większe i szybko spływają wraz z nieczystościami. Do codziennej pielęgnacji wystarczy tylko delikatna ściereczka lub gąbka. Dzięki temu powierzchnie wyrobów dłużej pozostaną czyste, a lśniąca łazienka będzie wyglądała jak nowa. Nawet kilkutygodniowe zanieczyszczenia można łatwo usunąć stosując łagodne środki czyszczące.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA