Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Pool-Spa, lider w dziedzinie hydromasażu, w odpowiedzi na oczekiwania klientów, wprowadziła trzy nowe linie kabin prysznicowych – „Metropolis”, „Capital” i „City”.  Przy projektowaniu nowych linii firma kierowała się prostotą, przejrzystością formy oraz minimalizmem, wykorzystując nowoczesne i modne materiały, jakimi są szkło i metal.
Linia kabin prysznicowych „Metropolis” została stworzona z myślą o tych klientach, którzy wyjątkowo cenią sobie piękno i oryginalność wnętrza. Jest linią najbardziej ekskluzywną,  przejawiającą minimalną obecność wykończeń metalowych. Czysta forma powierzchni szklanych dodaje zamkniętej bryle lekkości i przejrzystości. Masywny uchwyt stanowi kontynuację formy wzorniczej zawiasów i razem z nimi  podkreśla wyrafinowanie linii „Metropolis”.
Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowo szeroka oferta rozmiarów. Wersja półokrągła – „Rondo” dostępna jest w rozmiarach 80 i 90 cm.  prostokątna „Plaza” w rozmiarach: 100x70, 110x75, 160x70 i 170x70 cm, zaś wersja pentagonalna „Diamand” w rozmiarze 90 cm.
Warto podkreślić, że jedne z największych kabin na rynku, tzn. „Metropolis” (170x70 i 160x70), mają wymiary zbliżone do wymiarów najpopularniejszych wanien, co stanowi ich dodatkowy atut. Duże gabaryty i zamykane drzwi pozwalają na wygodną kąpiel nawet dwóm osobom.
Elementy szklane w tej linii posiadają grubość
6 mm w częściach ruchomych oraz 8 w częściach nieruchomych. Linia dostępna w kolorze chrom. Ceny netto tych kabin zaczynają się już od 1836 zł („Metropolis Rondo” 80).
Jako produkty ze średniej półki cenowej, kabiny linii „Capital” zadowolą przede wszystkim klientów, którzy oczekują doskonałej jakości za umiarkowaną cenę. Linia „Capital” łączy przejrzystość i lekkość konstrukcji szklanych z bardziej zaakcentowanym wykończeniem metalowym. Linia ta świetnie nadaje się do wnętrz o ascetycznym, surowym aranżu, których metalowe detale wykończeniowe  korespondują z kabiną.  W linii „Capital”, podobnie jak „Metropolis” do wyboru są trzy wersje: „Rondo” w rozmiarze 90x90 cm, „Plaza” w rozmiarach 100x70, 110x75 cm oraz „Diamand” w rozmiarze 90 cm. Elementy szklane linii, w tym także unoszące się drzwi, mają grubość 6 mm. Linia dostępna w kolorach chrom
i satyna, zaś ceny netto składających się na kabin zaczynają się od 1467 zł („Capital Rondo” 80).
Linia ekonomiczna „City” jest kolekcją użytkową, adresowaną  do klientów, którzy główny nacisk kładą na relację przystępnej ceny do dobrej jakości. W linii „City” dostępna jest wersja półokrągła „Rondo” w rozmiarach 80 i 90 cm. Jest to linia najbardziej klasyczna ze wszystkich, wykorzystywana w małych łazienkach z uwagi na zastosowane przesuwane drzwi. Drzwi linii „City” są wypinane. Wyposażono je ponadto w podwójnie łożyskowane wózki oraz rolki zabezpieczające drzwi przed wpadaniem. Powierzchnie szklane tych  kabin mają grubość 6 mm. Są one dostępne w kolorach chrom i satyna, zaś ich ceny netto zaczynają się od 1393 zł („City Rondo” 80). <

Pool-Spa Sp. z o.o. < 72-300 Gryfice < ul. Dąbskiego 35 < tel. (091) 387 77 00 < fax (091) 387 77 01 < www.poolspa.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA