Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Aquatec

REKLAMA

Aluminiowe panele prysznicowe z hydromasażem „Allplace” to kolejna, po panelach prysznicowych z naturalnego drewna egzotycznego „Aquawood”, propozycja firmy Aquatec ze Złotkowa. Ten polski producent przywiązuje szczególną uwagę nie tylko do doskonałej jakości i funkcjonalności swych wyrobów, ale także do ich walorów estetycznych.

„Allplace” to odzwierciedlenie rodzących się trendów wzorniczych.  Panel wykonano z aluminium kontrastującego z mocą chromowanych elementów. To odważne zestawienie łagodzi satynowana powłoka wykończenia aluminiowej powierzchni. Optymalnie dobrany kształt profilu nie ingeruje przy tym w  przestrzeń i nie ogranicza miejsca w kabinie prysznicowej.
Panele „Allplace” to także ogromny wybór dostępnych możliwości. Klienci decydujący się na zakup panela z tej serii mają do dyspozycji dwa rodzaje głowicy górnej: głowicę deszczową o średnicy 200 mm (płaską talerzową bądź w kształcie gwiazdy) lub standardowe główki prysznica z możliwością regulacji strumienia. Precyzyjne wykonanie, optymalne rozmieszczenie dysz i zastosowanie wysokiej jakości podzespołów sprawia, że każdy panel prysznicowy „Allplace” zapewnia nie tylko wspaniały relaks, dobre samopoczucie i odzyskanie energii po codziennym zmęczeniu, ale doładowując energią płynącą z hydromasażu mobilizuje do zmierzenia się z trudami kolejnego dnia.
Panele „Allplace” mają wysokość 140 cm, szerokość 20 cm i głębokość 7 cm. Przystosowane są do montażu na ścianie jak i w narożniku. Dostępne są z głowicą termostatyczną lub mieszaczową. Zróżnicowanie serii paneli „Allplace” pod względem wyposażenia sprawia, że klient może dokonać wyboru pomiędzy panelem trzyfunkcyjnym (oferującym prysznic górny, prysznic boczny, prysznic ręczny) oraz dwufunkcyjnym. Ten ostatni wyposażony jest w dysk prysznicowy o średnicy 150 mm z systemem zapobiegającym osadzaniu się kamienia, osadzony na aluminiowym drążku przesuwnym i oferujący trzy rodzaje strumienia.
Aluminiowe panele prysznicowe serii „Allplace” firmy Aquatec pozwalają cieszyć się natryskiem deszczowym i urokami płynącymi z hydromasażu bez konieczności wykonywania podtynkowej instalacji. Ich zgrabna linia i niewielkie wymiary pozwalają zaś na zastosowanie paneli tej serii nawet w niewielkich łazienkach i kabinach prysznicowych.
Kojący masaż wodny i relaks we własnej łazience to nie jedyne zalety panela prysznicowego „Allplace”. Najnowsza propozycja firmy Aquatec to również przyjazny klimat każdej łazienki. Panel „Allplace” doskonale współgra zarówno z typowo rodzinnym charakterem wnętrza, przypadnie również do gustu młodym użytkownikom, ceniącym minimalizm i nowoczesność.


Aquatec Polska Sp. z o.o. ß ul. Lipowa 7 ß 62-002 Złotkowo ß tel. (061) 811 72 02 ß fax (061) 811 72 03 ß www.aquatec.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA