Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

VI edycja konkursu \"Przedsiębiorstwo Fair Play\" wyłoniła laureatów również z branży instalacyjno-sanitarnej. Konkurs ten jest realizowanym na skalę krajową przedsięwzięciem, ukierunkowanym na propagowanie zasad etyki i kultury przedsiębiorczości w biznesie.

Ocenie podlega sposób, styl prowadzenia działalności przedsiębiorstwa. Do VI edycji zgłosiło się 591 przedsiębiorstw z całej Polski.

Wyróżnienia są przyznawane na kilku płaszczyznach. Te firmy, które zgłoszą się do konkursu i pozytywnie przejdą weryfikację otrzymują certyfikaty \"Przedsiębiorstwo Fair Play\". Wśród 529 firm, które w tej edycji otrzymały certyfikat znalazły się m.in. Izohan, Klechniowska, Toi Toi Przenośne Systemy Sanitarne, Zakład Ceramiki Sanitarnej Stanisław Hybner.

Złote Certyfikaty - czyli wyróżnienia dla firm, które 3-krotnie zdobyły certyfikat \"Przedsiębiorstwo Fair Play\" - przypadły m.in. firmom Deante, Gama San i Asko Vogel&Noot.

Firma Izohan zdobyła także Statuetkę Fair Play 2003. Jest to specjalne wyróżnienie przyznawane firmom, które w 2003 r. wyróżniły się w sposób szczególny, m.in. podejmując niestandardowe działania na rzecz pracowników, kontrahentów czy osób potrzebujących pomocy.

Uroczysta gala kończąca konkurs odbyła się 12 grudnia 2003 w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie. Organizatorami programu są Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Program jest popierany przez Prezydenta RP, Premiera RP oraz Ministra Gospodarki.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA