Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Novellini

REKLAMA

Wśród ostatnich nowości firmy Novellini możemy odnaleźć nowoczesne rozwiązania w zakresie kabin prysznicowych, które szczególnie upodobają sobie
osoby ceniące przestrzeń i wygodę pod prysznicem.
TAKIE ROZWIĄZANIA oferuje na przykład ekskluzywna seria „Prestige”, w której klient może zakupić funkcjonalne drzwi uchylne ze stałym elementem oraz ściankę boczną. Razem tworzy to bardzo przestronną kabinę w kształcie prostokąta. Specjalne dolne listwy chromowe zapobiegają wylewaniu się wody poza obszar natrysku i umożliwiają zamontowanie kabiny bez brodzika.
Dzięki kombinacji drzwi i ścianek możemy otrzymać kabinę o imponujących rozmiarach: maksymalnie 91x182 cm z wejściem o szerokości 77 cm. Oczywiście w ofercie serii „Prestige” znajdują się również elementy o mniejszych wymiarach, np. drzwi z elementem stałym o szerokości od 96 cm, natomiast ścianka boczna dostępna jest już w rozmiarze 68 cm. 
Naturalnie istnieje możliwość zakupu wyłącznie samych drzwi bez ścianki bocznej, co jest idealnym rozwiązaniem dla zabudowania wnęki. Nie wymaga ono przy tym idealnie prostych ścian, gdyż każde drzwi, niezależnie od wymiarów posiadają regulację w zakresie kilku centymetrów umożliwiającą ich dopasowanie do konkretnej wnęki.
Kolejną możliwość zbudowania przestronnej kabiny prezentuje seria „Go”. Jest ona szczególnie zalecana dla osób chorych, w podeszłym wieku i tych, którzy po prostu nie lubią zamkniętych przestrzeni. Kabiny z tej serii występują w różnych rozmiarach i kształtach, a niewątpliwie najciekawszym ich elementem jest specjalne siedzisko z impregnowanego drewna, które w szczególny sposób wpływa na komfort korzystania z natrysku.
Rozbudowana oferta firmy Novellini, w której znajdziemy jeszcze wiele innych ciekawych i przestronnych rozwiązań, sprawia, że tylko wyobraźnia wyznacza nam granice aranżacji łazienkowych. <

Novellini Sp. z o.o. ß ul. Staszica 37 ß 64-600 Oborniki Wielkopolskie ß tel./fax (061) 296 70 32 ß www.novellini.com

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA