Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Przewodniczący Rady Nadzorczej FERRO S.A., Andrzej Hołój, został jednym z tegorocznych laureatów konkursu „Biznes. Dobry Wybór”. Uroczyste wręczenie dyplomów wszystkim nagrodzonym z województwa małopolskiego miało miejsce 26.11.2012 w Krakowie, podczas konferencji „Perspektywy dla gospodarki i rynku pracy”. Oficjalne spotkanie Laureatów z całej Polski odbędzie się 03.12.2012 w Warszawie w siedzibie PKPP Lewiatan.
Firma FERRO S.A. jest jednym z największych producentów i dystrybutorów armatury sanitarnej i grzewczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Zaczynała swoją działalność, jako małe, rodzinne przedsiębiorstwo od budowania pozycji rynkowej w oparciu o potrzeby szybko rozwijającej się polskiej przedsiębiorczości, by w ciągu 20. lat stać się nowocześnie zarządzaną grupą kapitałową, której akcje od 2010 roku notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych.
Miejsce w grupie laureatów konkursu „Biznes. Dobry Wybór” jest zaszczytnym wyróżnieniem zarówno dla nagrodzonej osoby jak i całej firmy, uznaniem włożonego wysiłku w rozwój polskiej przedsiębiorczości oraz podkreśleniem odniesionego sukcesu.
Organizatorem konkursu „Biznes. Dobry wybór” zrealizowanego w ramach projektu „Poprawa wizerunku przedsiębiorców” współfinansowanego przez UE w ramach EFS, była Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Konkurs miał na celu wyłonienie w poszczególnych województwach galerii przedsiębiorców, odnoszących sukcesy w następujących obszarach: sukces w biznesie, lokalne zaangażowanie CSR oraz przestrzeganie zasad dobrego pracodawcy.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA