Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Bisk, największy w Polsce specjalista od akcesoriów łazienkowych, przez ostatnie 22 lata zdobył już rynek krajowy, a od wielu lat umacnia się na rynkach Europy. Dziś firma eksportuje swoje wyroby do 22 krajów, a dział eksportu nieustannie pracuje nad powiększaniem rynków sprzedaży.

Już wiele lat temu Bisk położył szczególny nacisk na jakość wyrobu, zróżnicowanie wzorów i przystępną cenę swoich produktów. Do ogromnego sukcesu firmy przyczyniła się również otwartość na sugestie, opinie i uwagi nadchodzące z rynku. Obecność na wszystkich prestiżowych imprezach targowych na świecie, konfrontacja z klientami i projektantami - wszystko to przekłada się na rozwój i postęp. Polityka jakości firmy znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie w opiniach klientów i niezależnych ekspertów, a nagrody jakie otrzymuje Bisk i ciągły wzrost sprzedaży są najlepszym dowodem uznania dla firmy.

Postęp widoczny jest również na halach produkcyjnych. Od kilku miesięcy w przedsiębiorstwie funkcjonuje nowa technologia umożliwiająca poprawę jakości wyrobu. Pozwala ona wyeliminować ograniczenia grubości i gabarytów w technologii wtryskowej, co otwiera możliwości dla nowego, bogatszego designu. Dotychczas technologia ta była stosowana głównie przy produkcji elementów dla przemysłu motoryzacyjnego. W produkcji akcesoriów łazienkowych stosowana jest po raz pierwszy.

Najnowszą kolekcją łazienkową firmy Bisk jest Athena, której wprowadzenie planowane jest w drugim półroczu. Jest ona pierwszą kolekcją plastikową wyprodukowaną w najnowszej technologii wtrysku z gazem. Dzięki temu udało się połączyć pełne kształty z lekkością wyrobu, a dodatkowo uzyskać piękną jedwabistą powłokę. Kolekcja ta łączy klasyczne proporcje z nowoczesnym wzornictwem. Cechuje ją wysoka ergonomia, ponadprzeciętna wytrzymałość i łatwość utrzymania w czystości.

Pod koniec roku firma Bisk planuje wprowadzenie dwóch nowych kolekcji metalowych, które są odpowiedzią na potrzeby rynku. Na razie możemy tylko zdradzić, że mają nowoczesne wzornictwo, a wykonane zostały w 100% z mosiądzu.

Przez ostatnie 22 lata Bisk stał się liderem na polskim rynku producentów akcesoriów łazienkowych, a jego założeniem jest zdobycie pozycji lidera w Europie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA