Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie nad Menem odbył się pokaz nowych modeli wyrobów Sanplast, które firma planuje wprowadzić do oferty w II kwartale 2007 roku. Zaprezentowano między innymi wanny Ergo o prostych kształtach, ergonomicznej formie i wygodnym wnętrzu, z przelewem umieszczonym na środku. W nowej serii Ergo znajdą się wanny prostokątne, symetryczne, asymetryczne i wanna owalna wykonane z akrylu sanitarnego. Dzięki różnorodności kształtów i wymiarów będzie to jedna z najbogatszych ofert dostępnych na rynku, która umożliwi dostosowanie produktu do powierzchni łazienki zarówno małej, jak i średniej wielkości. Łatwe i szybkie posadowienie wyrobów zapewni stelaż montażowy, wchodzący w skład standardowego wyposażenia. Zdecydowaną zaletą jest dostępność funkcjonalnych, dopasowanych wzorniczo obudów, specjalnie wyprofilowanych pod stopy. Wyprofilowanie ułatwia wejście do wanny i jest bardzo przydatne podczas kąpieli małego dziecka. Dzięki niemu, osoba kąpiąca może przyjąć wygodną dla niej pozycję. Wanny serii Ergo dostępne będą z systemami hydromasażu. <

Prostokątna wanna Ergo do każdej łazienki
Prostota linii, ergonomia i delikatne wyprofilowanie sprawiają, że kąpiel w wannach Ergo staje się w pełni relaksująca. Wanny dostępne są w wymiarach dostosowanych do małych i średnich łazienek. Głębokość wanien (450 mm) zapewnia całkowite zanurzenie ciała w wodzie, podwyższa komfort kąpieli i sprawia, że staje się ona odświeżająca i odprężająca. W wannach o długości powyżej 1700 mm i 1800 mm kąty pochylenia oparć są jednakowe, dzięki czemu z przyjemności kąpieli mogą korzystać jednocześnie dwie osoby.

Symetryczna wanna Ergo praktyczna i wygodna
Symetryczną wannę Ergo stworzono z myślą o przestronnych łazienkach, w których optymalizacja miejsca nie stanowi głównego wyznacznika wyposażenia. Praktyczne rozwiązania oparto na płaskich powierzchniach brzegów, specjalnym wyprofilowaniu, które może posłużyć jako półka na akcesoria i przybory toaletowe oraz ergonomicznej formie i prostym kształcie. Przestrzenne wnętrze wanny zapewnia wygodne ułożenie ciała czyniąc kąpiel relaksującą. Oferta obejmuje wanny symetryczne, które można montować w prawym albo lewym narożniku łazienki.

Asymetryczna wanna Ergo kwintesencją funkcjonalności
Zewnętrzny kształt z wyprofilowanym łukiem i ścięciami oraz możliwość posadowienia wanny w narożniku pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń w małych łazienkach. Łagodne wnętrze o ergonomicznie wyprofilowanych bokach umożliwia wygodne ułożenie ciała podczas kąpieli. Specjalne wyprofilowanie w narożniku pozwala zająć wygodną pozycję podczas pielęgnacji stóp lub może posłużyć jako półka na akcesoria i przybory toaletowe. Szeroka oferta wymiarowa obejmuje lewe i prawe wanny asymetryczne.

Owalna wanna Ergo w zasięgu ręki
Osobom ceniącym prostotę i skromną elegancję oraz wygodną kąpiel polecamy owalną wannę Ergo, którą można zamontować w dowolnym miejscu łazienki. Prosty, a zarazem ergonomiczny kształt wanny komponuje się z jej przestronnym wnętrzem. Jednakowe kąty pochylenia oparć i idealne wyprofilowanie pozwalają na wygodną kąpiel we dwoje.

Sanplast Sp. z o. o. < 88-320 Strzelno < Wymysłowice 1 < tel. +48 52 318 85 00 < fax +48 52 318 85 01 < www.sanplast.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA