Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

25 marca w warszawskim Hotelu Polonia Palace, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w organizowanych przez "Łazienkę" konkursach „Łazienka – Wybór Roku 2013” oraz „Łazienka – Salon Roku 2013”.
Do tegorocznej, dwunastej już edycji konkursu „Łazienka – Wybór Roku” zgłoszono aż 119 produktów. Oceniane one były w 16 kategoriach produktowych, a wyboru najlepszych produktów wyposażenia łazienkowego dostępnych na polskim rynku dokonało profesjonalne Jury złożone z projektantów i ekspertów branży łazienkowej. Łącznie przyznaliśmy 16 nagród głównych oraz 24 wyróżnienia.
Zakończona właśnie edycja konkursu wyraźnie wskazuje na rosnącą popularność utworzonej dwa lata temu kategorii „Całościowe aranżacje łazienek”. W tym roku rozwinęliśmy także nazwy dwóch wieloletnich już kategorii: „Hydromasażowi” zaczęło towarzyszyć hasło „wellness”, zaś „Wyposażenie dla niepełnosprawnych” połączyliśmy z produktami dedykowanymi osobom w wieku 50+. To nasza odpowiedź na aktualne trendy rynkowe.
Już po raz szósty konkursowi produktowemu towarzyszyło wręczenie tytułów „Łazienka – Salon Roku”. Otrzymują go najlepsze salony łazienkowe w 16 województwach Polski, które wybierane są przez producentów i importerów wyposażenia łazienkowego. W tym roku laureatów było aż 17 - w województwie podlaskim głosy rozłożyły się równo pomiędzy salony Akcess i Salon Łazienek BLU.
Listę nagrodzonych mogą Państwo obejrzeć na prezentacji poniżej.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Łazienka - Wybór Roku 2013 - Salon Roku 2013 from Magazyn Łazienka
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA