Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Pod koniec maja br. w Pałacyku w Otrębusach odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród Budowlanej Marki Roku 2012. Po raz kolejny tym tytułem wyróżniona została marka Purmo.
- Marka Purmo otrzymała statuetkę Budowlanej Marki Roku już po raz czwarty. Od 2009 roku jesteśmy nieprzerwanie doceniani przez wykonawców jako najlepsza marka w branży. Z satysfakcją przyjmujemy fakt, że potrafimy sprostać stale rosnącym wymaganiom klientów i instalatorów. Nasza ciągła praca nad ulepszaniem obsługi klienta oraz poszerzaniem naszej oferty sprawia, że z wyprzedzeniem reagujemy na potrzeby rynku. Naszym celem jest też pełna komplementarność oferty - mówi Emilia Dudek, kierownik działu marketingu Rettig Heating.
Nagrody Budowlanej Marki Roku są przyznawane przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku na podstawie badań przeprowadzonych wśród losowo wybranych wykonawców z firm budowlano-remontowych z całej Polski. Fachowcy wybierają produkty o najwyższej jakości oraz najczęściej używane przez siebie marki. Nagroda stanowi uhonorowanie najlepszych firm budowlanych na polskim rynku i odzwierciedla stopień zaufania, jakim cieszą się marki produktów budowlanych wśród wykonawców.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA