Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
\"Na salony\" kąpielowe chromoterapię jako pierwsze wprowadziły wanny z hydromasażem. Teraz przyszedł czas na to, by pójść o krok dalej. Firma Aquatec, znany polski producent paneli masażowych, wprowadza chromoterapię w przestrzeń natrysku, oferując innowacyjny panel \"Purple Rain\".

Firma Aquatec nie boi się nowych wyzwań. Stawiając sobie coraz ambitniejsze cele, nie tylko odpowiada na zapotrzebowanie rynku, ale także sama kreuje trendy, wnosząc nową jakość do wyposażenia łazienek. Hydromasaż pod prysznicem to już zbyt mało. Od dziś prysznic to nie tylko sposób na szybkie odzyskanie świeżości i pobudzenie organizmu, ale także - dzięki innowacyjnemu panelowi \"Purple Rain\" - prawdziwa uczta dla zmysłów. Niezwykły efekt gry światła, barw i wody, uzyskano dzięki zastosowaniu diod LED RGB. Odpowiednio wkomponowane w konstrukcję deszczownicy diody LED podświetlają wypływającą wodę, \"przekazując\" jej strumieniowi kolor światła. Stojąc pod prysznicem mamy wrażenie jakby z sufitu padał na nas deszcz kolorowych kryształków. Zastosowane rozwiązanie techniczne Đ połączenie ognia (elektryczności) i wody - jest zupełnie bezpieczne, gdyż diody LED zasilane są prądem o niskim napięciu 12V (wymaga zastosowania transformatora).
Zamontowany w deszczownicy system chromoterapii sterowany jest elektronicznie, za pomocą prostego w obsłudze, dotykowego panelu z wyświetlaczem. W czasie kąpieli możemy wybrać jeden spośród trzech zaprogramowanych cykli chromoterapii. Program chromoterapii P1 trwa 8 minut, ma właściwości uspokajające i odprężające. Cykl tworzy na przemian światło niebieskie i zielone. Program P2, na który składa się światło żółte, zielone i czerwone, trwa natomiast 11 minut i ma za zadanie pobudzić nasz organizm, dodając mu pozytywnej energii i chęci do działania. Ostatni, najdłuższy program chromoterapii P3 trwa blisko 13 minut. Zmieniające się w ustalonym tempie światło czerwone, białe, żółte i zielone przywraca zmęczonemu ciału witalność i wprowadza harmonię do naszego organizmu. Oprócz zaprogramowanych cykli chromoterapii system oferuje także funkcję \"światła białego\" lub \"światła kolorowego\" (siedem barw do wyboru: światło czerwone, żółte, niebieskie, zielone, fioletowe, indygo i pomarańczowe).
Wysoką jakość i trwałość panelu \"Purple Rain\" gwarantują podzespoły pochodzące od najlepszych światowych producentów, a także precyzyjne wykonanie z nierdzewnej szczotkowanej stali INOX. Materiał ten doskonale też podkreśla nowoczesne i bezkompromisowe wzornictwo, stanowiąc o walorach estetycznych panelu.

Aquatec Polska Sp. z o. o., ul. Lipowa 7 Złotkowo, 62-002 Suchy Las, tel./fax 061 81 17 202, www.aquatec.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA