Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Obszarem działalności firmy PURUS są produkty instalacji sanitarnych, wpusty podłogowe oraz odwodnienia, produkowane w Szwecji z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. stali nierdzewnej i żeliwa. Wpusty podłogowe PURUS są odpowiednie do wszystkich rodzajów obiektów, w ktorych wymagane są tego typu instalacje. Cechami charakterystycznymi naszych produktów jest bezpieczeństwo stosowania, funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo. 


PURUS posiada w swojej ofercie wiele unikatowych i opatentowanych produktów, takich jak odwodnienia podłogowe z systemem suchych syfonów NOOD,  wpusty podłogowe do montażu z wykładzinami elastycznymi oraz najniższe syfony umywalkowe na świecie produkowane w Szwecji z najwyższej jakości tworzyw sztucznych i stali nierdzewnej. Wpusty podłogowe i odwodnienia prysznicowe PURUS są odpowiednie do wszystkich rodzajów obiektów, w których wymagane są tego typu instalacje. Cechami charakterystycznymi naszych produktów jest bezpieczeństwo stosowania, funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo. 
 
Jak często w kratkach i odwodnieniach, które posiadasz woda  po prostu wysycha? Jak często nieprzyjemny zapach wydostaje się z kanalizacji? Suchy syfon NOOD zawsze blokuje odór, nawet gdy woda z niego wyparuje. NOOD to opatentowany syfon, który posiada mechaniczną zapadkę dając w ten sposób podwójne zabezpieczenie przed wydostawaniem się nieprzyjemnych zapachów, wody, piany czy też insektów z kanalizacji. Syfon NOOD dostępny jest zarówno w wersji z tworzywa sztucznego jak i stali nierdzewnej.
 
PURUS oferuje nowoczesny rodzaj odwodnień, stworzony aby sprostać wysokim wymaganiom w zakresie projektowania, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Ich budowa oraz nietypowe wzornictwo daje zupełnie nowe możliwości, a stylizowane kratki sprawią, że każda łazienka zyska niepowtarzalny i oryginalny wygląd. Ponadto wszystkie odwodnienia liniowe i kwadratowe w standardzie, wyposażone są w opatentowany syfon NOOD. PURUS to atrakcyjne i funkcjonalne odwodnienia prysznicowe, które nie tylko idealnie pasują do każdej łazienki, ale przede wszystkim, dają gwarancję bezproblemowego ich użytkowania.
 
Prosty montaż to niezmiernie istotny element przy podejmowaniu decyzji zakupowej, warto więc wspomnieć,  iż dzięki extra niskiemu profilowi odwodnienia prysznicowe PURUS nadają się idealnie do montażu w płytkich posadzkach lub trudno dostępnych miejscach. Wszystkie produkty firmy PURUS są w pełni przystosowane  i spełniają wymogi wodoszczelnego połączenia z matami lub mankietami uszczelniającymi, można je łączyć z płytkami ceramicznymi, wykładzinami elastycznymi lub posadzkami wylewanymi, na każdym rodzaju podłoża zarówno przy instalacji na konstrukcjach drewnianych, jak i w betonie. PURUS LINE i MINIMAX to nowoczesne, suche odwodnienia o extra niskim profilu, wyposażony standardowo w opatentowany syfon NOOD. Wymienny syfon, w prosty sposób można zdemontować i bardzo łatwo wyczyścić. Więcej informacji na www.purus.se/pl
 

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA