Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Pierwszy na świecie Raindance Point w białej aranżacji, zrealizowany w całości według polskiego pomysłu, został otwarty we wrześniu br.  w salonie firmy Cortina w Gdańsku. Ekspozycja pomyślana została jako punkt skupiający środowiska twórcze wokół architektury, aranżacji wnętrz i technologii.
Nowy salon Cortiny mieści się w Parku Handlowym Matarnia. Na powierzchni 1300 m2, powstało niezwykłe „wnętrze we wnętrzu”.  Białe moduły ekspozycyjne  kontrastują z „szorstką” strukturą betonu. W Raindance Point wyeksponowano nie tylko design, ale także funkcje programu prysznicowego Raindance marki Hansgrohe – na całej szerokości pawilonu zainstalowano  studnię prysznicową, która pozwala  sprawdzić możliwości napowietrzonych strumieni głowic prysznicowych Raindance. Ekspozycja w gdańskim salonie Cortiny oddziałuje na zmysły wodą, obrazem i dźwiękiem emitowanym przez białe urządzenia multimedialne marki Apple.
Autorem pomysłu oraz identyfikacji wizualnej Raindance Point jest Filip Mielnik, aranżację przestrzeni zaprojektowali absolwenci Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, Mateusz Płóciennik i Mateusz Słociński.
Na premierę ekspozycji Raindance Point, w pierwszej na świecie białej aranżacji, do salonu firmy Cortina w Gdańsku przybyli goście ze świata architektury i biznesu. Raindance Point powstał właśnie dla nich - jako punktu spotkań z klientem, partnerem i produktem, a także punkt wyjścia dla działań twórczych wokół tematu zdrowia poprzez wodę, w aspekcie architektury i aranżacji wnętrz.
Głównym atutem funkcjonalnym ekspozycji Raindance Point jest modułowość prezentacji gwarantująca jej szybką aktualizację oraz możliwość adaptacji  pomysłu do indywidualnych warunków przestrzennych.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA