Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
RAK Ceramics - największy na świecie producent płytek ceramicznych z siedzibą w Dubaju – będzie dostępny w Polsce. Jego największym importerem na terenie kraju zostanie firma Max-Fliz.
Produkcję RAK Ceramics szacuje się na poziomie 120 mln płytek rocznie, a sama sprzedaż osiąga wartość miliarda dolarów w ciągu roku. Różnorodność wzornictwa i najwyższa jakość produkcji sprawia, że firma zaledwie w ciągu 20 lat, od założenia w 1991 roku, osiągnęła pozycję globalnego lidera. Przedstawiciele salonów Max-Fliz odwiedzili dubajską siedzibę firmy i nawiązali współpracę z firmą, aby także na polskim rynku produkty RAK Ceramics były dostępne.
-Współpracowaliśmy z RAK Ceramics już 6 lat temu, ale wtedy nie mieli jeszcze wielu produktów atrakcyjnych dla europejskiego odbiorcy. Teraz dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami z Włoch wzornictwo znacznie się unowocześniło. Dziś można powiedzieć, że to, co w Europie jest przedstawiane jako najnowocześniejsze, RAK Ceramics ma w swojej ofercie już od jakiegoś czasu – mówi Kazimierz Kaźnica z Max-Fliz
W ofercie RAK Ceramics dostępne są płytki każdego rodzaju. Będą to zarówno płytki o tradycyjnej grubości oraz płytki typu „slim”. Wrażenie robią także formaty – od niewielkich płytek mozaikowych po olbrzymie, w rozmiarach 120x180 cm.
- Interesujemy się szczególnie płytkami podłogowymi – gresami szkliwionymi i metalizowanymi. Oczywiście też nie brakuje popularnych w Europie płytek drewnopodobnych, ale trzeba powiedzieć, że projektanci RAK Ceramics idą własnymi torami i raczej stawiają na inne wzornictwo, w tym nowoczesne faktury i minimalizm. Oczywiście mają także technologię drukowania płytek, która w Europie jest nowością, zaś w RAK funkcjonuje już od jakiegoś czasu – mówi Kazimierz Kaźnica.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA