Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

RANKING  UMYWALEK CERAMICZNYCH
Kontynuujemy Ranking Dobry Produkt, w którym co miesiąc zwracamy się do firm handlowych z całej Polski z prośbą o podanie trzech najlepiej sprzedających się w ich salonach/hurtowniach modeli z danej grupy asortymentowej. Produkty, które uzyskały największą liczbę głosów prezentujemy na łamach naszego miesięcznika. W tym miesiącu zwróciliśmy się do reprezentatywnej grupy firm z prośbą o wskazanie maksymalnie trzech najpopularniejszych modeli umywalek ceramicznych. W rankingu wzięły udział 102 punkty handlowe. W następnym numerze przedstawimy 10 najlepiej sprzedających się brodzików.

W tej edycji Rankingu Dobry Produkt przedstawiamy najchętniej kupowane przez rodzimych klientów kolekcje umywalek ceramicznych. Niekwestionowanym zwycięzcą jest firma Roca, której produkty otwierają pierwszą dziesiątkę rankingu. Następnie dużą popularnością cieszą się kolekcje umywalek ceramicznych proponowane przez firmę Sanitec Koło. W pierwszej dziesiątce znalazły się także produkty firm Cersanit oraz Duravit. Rynek umywalek ceramicznych to ogromna różnorodność form, bogata stylistyka, pełny wachlarz wymiarów, a wszystko po to, by zaspokoić oczekiwania klientów, jak i służyć ich wygodzie. Jak się okazuje, zdaniem naszych stałych respondentów, umywalki stawiane na blacie to najchętniej wybierane rozwiązania, choć nie jedyne. Nadal popularne są umywalki z półpostumentem, a także postumentem. 
MAŁGORZATA RADECKA

Zasady Rankingu
Tę edycję rankingu przeprowadziliśmy na grupie 102 salonów i hurtowni. Liczba salonów i hurtowni w poszczególnych województwach została dobrana w ten sposób, aby możliwie jak najwierniej odzwierciedlać poziom obrotów realizowanych przez branżę łazienkową w tych regionach. Każdy z ankietowanych przez nas punktów sprzedaży typuje 3 najlepiej sprzedające się produkty w danej grupie asortymentowej. W zależności od przyznanego produktowi miejsca, modele otrzymują: 10 punktów za miejsce pierwsze, 8 punktów – miejsce drugie oraz 5 punktów – miejsce trzecie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA