Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Ravak

REKLAMA

Międzynarodowa spółka akcyjna Ravak jest producentem sanitarnego wyposażenia łazienek (kabiny prysznicowe, brodziki, wanny, umywalki, siedzenia do kabin). Większość przedstawicielstw handlowych znajduje się w Europie, ale firma posiada również oddziały w tak egzotycznych miejscach jak Dubaj. Podstawową ideą firmy Ravak jest przekonanie, że tym co decyduje o wartości produktu jest jego technologiczna doskonałość i ponadczasowe wzornictwo. Celem firmy jest dostarczanie produktów, które nawet po wielu latach użytkowania nie stracą walorów funkcjonalnych i estetycznych.
W CZERWCU Ravak Czechy obchodzi 15-lecie istnienia, a w grudniu 2006 firma Ravak Polska będzie świętowała 10-te urodziny. Połączenie 15-letnich doświadczeń w branży, najlepszych technologii i szlachetnych materiałów (szkło hartowane, akryl Lucite, marmur, stal nierdzewna, chrom) gwarantuje najwyższą jakość produktów.
Ravak stara się zadowolić swoich klientów uwzględniając ich potrzeby i oczekiwania. Firma dba o to, by oferowane produkty nie tylko charakteryzowały się ciekawymi kształtami, ale były również praktyczne, technicznie przemyślane, proste i bezpieczne.
Nowa wanna „You” (175x85cm, 185x85cm) zaprojektowana została przez studio Design a Storz. Skonstruowano ją w taki sposób, by była wygodna zarówno dla wysokich jak i niskich osób. Niskie osoby, aby uniknąć zsuwania się do wanny, mogą oprzeć nogi o schodek, na którym osoby wysokie mogą położyć nogi. Pochylenie oparcia oraz ukształtowane miejsce na łokcie zapewniają wygodne leżenie. Nieodłączną częścią wanny „You” jest zagłówek i specjalny komplet odpływowy (wanna nie ma typowego otworu przelewowego). System napuszczania wody pozwala wyeliminować z przestrzeni wanny dodatkową armaturę. Specyficzna konstrukcja wanny umożliwia zastosowanie rozwiązania „warm flow”. Jest to oryginalny system napuszczania ciepłej wody spod zagłówka, powodujący przyjemne odczucie otulenia ciepłem w okolicach lędźwiowych. Woda z najchłodniejszego miejsca w wannie jest automatycznie odprowadzana przelewem clik-clak. Wanna „You” dostępna jest również w nowej technologii „PU-PLus”, w której laminat wzmacniający wypraskę akrylową zastąpiono twardą pianą poliuretanową. Wzmocnienie tą nowoczesną technologią daje bardzo sztywną konstrukcję o doskonałej izolacji cieplnej i dźwiękowej.
Seria przesuwnych kabin prysznicowych „Rapier” wyróżnia się minimalną ilością profili. Główną zaletą systemów rozsuwanych jest to, że nie zajmują one wiele miejsca przy otwieraniu. Kabiny i drzwi w tej linii występują w dwóch kolorach profili: białym i satin. Szkło zabezpieczone jest warstwą ochronną Ravak Anticalc, chroniącą przed trwałym osadzaniem się zanieczyszczeń i kamienia. Technologia Ravak Anticalc jest standardowo stosowana do wszystkich szklanych wypełnień kabin prysznicowych Ravak. Drzwi wyposażone są w system pozwalający na wygodne czyszczenie kabiny i swobodną manipulację podczas montażu. Po obróceniu dolnych zaczepów w elementach przesuwanych, skrzydło drzwi można odchylić lub w razie potrzeby zdjąć.
Drzwiami (RDP2, RDP4) można zabudować wnękę o szerokościach od 100 aż do 200 cm! Kabiny (półokrągłe i kwadratowe) występują w rozmiarach 80, 90 i 100 cm. <

Ravak Polska SA < Kałęczyn, ul. Radziejowicka 124 < 05-825 Grodzisk Mazowiecki < tel. (022) 755 40 30 < fax (022) 755 43 90 < www.ravak.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA