Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Ravak, uznany producent kabin prysznicowych, brodzików i wanien, przykłada dużą wagę nie tylko do doskonałej jakości i funkcjonalności swych wyrobów, ale także do ich walorów estetycznych. Dlatego chętnie współpracuje z utalentowanymi i znanymi projektantami, a na dowód tego pragnie zaprezentować oryginalne wanny z linii Inspiration. Dwie z nich - Play i Evolution - to nowości na rynku, zaś Love Story już zdążyła zyskać sobie uznanie klientów.

Nawet duża wanna narożna może oszczędzać miejsce, czego dowodem jest wanna Play o wymiarach 160x160 cm. To pierwsza wanna, w której możliwe jest napuszczanie wody przelewem. Główną zaletą napełniania wanny w ten sposób jest wyjątkowy komfort użytkowania, ponieważ w kąpieli nie przeszkadza żadna armatura. Zarówno z powodów estetycznych, jak i dla bezpieczeństwa syfon zakryto osłoną wykonaną z tego samego materiału co wanna. Osłona, umocowana za pomocą magnesu, jest zdejmowana, co umożliwia czyszczenie odpływu.

Szeroki uchwyt z tworzywa lub stali nierdzewnej, umieszczony na rancie, ułatwia wygodne wychodzenie z wanny. Wanna narożna Play zapewnia wystarczającą przestrzeń dla wyjątkowych chwil rodzinnego relaksu.

Gdzieś w podświadomości każdego człowieka ukryte jest wspomnienie bezpiecznego, embrionalnego stadium naszego życia, kiedy jeszcze nie przypuszczaliśmy, że świat może być chłodny i nieprzyjazny. Powrót do tego błogiego stanu poprzez relaks oferuje wanna Evolution (189x102x87 cm), której wnętrze ma harmonijny i subtelny kształt elipsy, zapewniający intymną atmosferę w oryginalnym ujęciu. Miękkie krzywizny, przywodzące na myśl jajko, stwarzają poczucie bezpieczeństwa i doskonałego spokoju. Dla dodatkowego komfortu wannę można wyposażyć w uchwyt i zagłówek. Wanna Evolution zawdzięcza swą elegancką, wysmakowaną formę czeskiemu studiu designerskiemu Nosal.

Wanna Love Story (185x134x105 cm) ukazuje romantyczne oblicze łazienki. Ta wyjątkowa wanna to propozycja nie tylko dla zakochanych, choć zapewne właśnie im najbardziej przypadnie do gustu. Subtelne linie krawędzi układają się w oryginalny kształt serca, zaś obszerne wnętrze wanny pozwoli spędzić w niej niezapomniane, romantyczne chwile we dwoje. Aby relaks w wannie Love Story dostarczał jeszcze więcej przyjemności, można ją wyposażyć w dopasowane zagłówki oraz system hydromasażu Atomic lub Atomic Plus.

Wanna Love Story jest owocem współpracy firmy Ravak ze znanym austriackim studiem Design A Storz, które wcześniej zajmowało się projektowaniem dla takich marek jak BMW i Audi.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA