Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Judy Spours, autorka książki \"Mieszkanie twoich marzeń\", traktuje dom jako puste płótno, które dzięki pomysłowości i kreatywności jego właściciela może przeobrazić się w dzieło sztuki.

Na niepowtarzalną atmosferę wnętrza wpływają bardzo różne elementy. Z jednej strony jest to kolorystyka zastosowanych materiałów wykończeniowych, natomiast z drugiej - wszelkiego rodzaju dodatki: meble, tkaniny, bibeloty. Jednak złe dopasowanie poszczególnych elementów wnętrza może spowodować skutek odwrotny od pożądanego. W swej książce Judy Spours pokazuje, jak osiągnąć zamierzony efekt bardzo prostymi środkami i bez niepotrzebnych wydatków.

Jeden z rozdziałów \"Mieszkanie twoich marzeń\" poświęcony został ścianom i podłogom. Można w nim znaleźć informacje na temat różnego rodzaju technik malarskich, malowania boazerii, tapetowania oraz wykonywania mozaiki na ścianach. Ciekawy efekt dekoracyjny można uzyskać również poprzez stemplowanie kafli. W rozdziale dotyczącym podłóg autorka nie tylko omawia różnego rodzaju materiały stosowane do wykończenia podłogi, ale także przedstawia sposoby ich odnawiania. Niewątpliwą zaletą tej publikacji jest bogaty materiał zdjęciowy.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA