Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Toaleta to miejsce szczególnie narażone na rozwój bakterii, a co za tym idzie wymagające specjalnej troski o higienę w użytkowaniu i obsłudze. Jak dotąd utrzymaniu odpowiedniej higieny wewnątrz miski sedesowej służyły głównie kostki toaletowe, których wymiana jest po prostu nieprzyjemna. Receptę na tę niedogodność stanowi WC Dozownik firmy Inter-Sano.

Wc dozownik jest rozwiązaniem innowacyjnym na rynku. Urządzenie przeznaczone jest do montażu w spłuczkach plastikowych i kompaktach ceramicznych. WC Dozownik służy do utrzymywania czystości i higieny w miskach sedesowych poprzez dozowanie płynu o specjalnie dobranej formule. Odpowiednia ilość płynu systematycznie oczyszcza całą wewnętrzną powierzchnię sedesu, nadaje ładny kolor wodzie i pozostawia przyjemny zapach w toalecie. Środki czyszcząco-myjące zawarte w płynie powodują powstawanie piany i zapobiegają osadzaniu się kamienia. Nie pozostawiają przy tym żadnych śladów na powierzchni ceramiki.

WC Dozownik montujemy wykorzystując drugi (wolny) otwór w spłuczce plastikowej lub kompakcie ceramicznym. Urządzenie działa samoczynnie przy każdorazowym spłukiwaniu sedesu. W trakcie opróżniania zbiornika z wody urządzenie dozuje płyn, który miesza się i rozpuszcza z wodą napływającą do zbiornika.

Zaletą urządzenia jest jego prosta budowa, łatwa regulacja ilości dozowanego płynu (między innymi intensywności koloru i zapachu) oraz zabezpieczenie uniemożliwiające wyciek płynu (zwłaszcza w przypadku braku wody w sieci wodociągowej). Użytkownicy niewątpliwie docenią również proste uzupełnianie WC Dozownika płynem bez konieczności demontażu pokrywy spłuczki lub kompaktu, bez brudzenia rąk ani nachylania się nad miską sedesową.

Aby uzupełnić WC Dozownik wystarczy tylko na butelkę płynu uzupełniającego nakręcić specjalną nakrętkę z wężykiem (dołączonym do zestawu), włożyć wężyk do otworu tulei wlewowej WC Dozownika i powoli uzupełniać płyn. Jednorazowo do WC Dozownika mieści się 210 ml płynu wystarczającego na ok. 500 spłukań. Firma Inter-Sano zapewnia ciągłość dostaw płynu czyszcząco-myjącego w opakowaniu 0,5 l. Istota działania i przystępna cena urządzenia oraz płynu sprawiają, że WC Dozownik jest bezkonkurencyjny w stosunku do dotychczasowych rozwiązań w dziedzinie utrzymywania czystości sedesu.

Firma Inter-Sano istnieje na polskim rynku już blisko 15 lat. Przedsiębiorstwo produkuje szeroki asortyment wyrobów z tworzyw sztucznych z zakresu artykułów z branży sanitarnej. Produkty Inter-Sano charakteryzują się wysoką jakością zarówno od strony rozwiązań technicznych, jak i staranności wykonania. Oferta Inter-Sano obejmuje m.in. deski sedesowe, spłuczki (dolnopłuki i górnopłuki), elementy instalacyjne do spłuczek z tworzywa i kompaktów ceramicznych oraz elementy z tworzywa sztucznego do kabin natryskowych.

Urządzenie objęte jest zgłoszeniem do Urzędu Patentowego RP nr P363769. Naśladownictwo stanowić będzie czyn nieuczciwej konkurencji.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA