Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Do końca marca można nadsyłać prace w konkursie „Łazienka z Refleksem 2010” na projekt aranżacji toalet w Teatrze Dramatycznym im. A. Węgierki w Białymstoku. Organizatorami konkursu są firmy BR Konsorcjum spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Refleks Sp. k., Sanitec Koło, Oras Olesno oraz Tubądzin Management Group. Konkurs jest skierowany do studentów 3 i 4 roku Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu projektów aranżacji dwóch znajdujących się w gmachu Teatru toalet oraz zaproponowanie aranżacji dwóch dodatkowych – męskiej i damskiej. Nowa aranżacja i przedstawione rozwiązania powinny odpowiadać współczesnym tendencjom zarówno pod względem funkcjonalności, wyposażenia jak i wzorców estetycznych. W projekcie należy wykorzystać produkty marek dostarczanych przez organizatorów, tzn. Koło, Keramag, Ceramika Tubądzin i Oras.
Z uwagi na fakt, że konkurs zbiegł się z planami modernizacji Teatru, istnieje duża szansa, że zwycięska praca doczeka się realizacji w przyszłości. Niezależnie od tego, organizatorzy przewidzieli nagrody pieniężne dla zwycięzcy (3000 zł) oraz zdobywców wyróżnień I i II stopnia (odpowiednio 2000 i 1000 zł).
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA