Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Refleks, hurtownia instalacyjno-sanitarna z Białegostoku, organizuje pierwsze wewnętrzne targi branży instalacyjno-sanitarnej. Odbędą się one 17-18 lutego przyszłego roku w hotelu Gołębiewski w Białymstoku. Targi odbywać się będą pod hasłem “Rozpoczynamy sezon 2007”.
Jak zapowiada organizator targów Adam Rożko, właściciel hurtowni Refleks, swoją ofertę przedstawi tu około 30 wiodących producentów reprezentujących branżę grzewczą, sanitarną i instalacyjną.
Do końca listopada lista wystawców nie była jeszcze zamknięta, ale już wiadomo, iż rozmowy prowadzone są między innymi z takimi firamami jak: Sanitec Koło, Cersanit, Roca, KFA, Sanplast, Wavin.
Na targi zaproszonych zostanie blisko 300 firm handlowych współpracujących na co dzień z firmą Refleks, głównie z Polski północno-wschodniej, ale też z Białorusi i Litwy.
W założeniu firmy Refleks targi w Białymstoku odbywać się mają co dwa lata. Jednak ich los będzie zależał od powodzenia pierwszej edycji tej imprezy.
Białostocka firma Refleks Sp z o.o., działa od 14 lat. Współpracuje z liderami z branży sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej. Posiada 2 oddziały: w Lublinie
i Olsztynie. Swoim zakresem działalności obejmuje region wschodniej Polski. Zaopatruje około 150 hurtowni i specjalistycznych sklepów.             

OPINIA
Adam Rożko, właściciel firmy Refleks
Targi te mają dwa podstwowe cele. Po pierwsze, jak każda tego typu impreza, mają służyć prezentacji nowej oferty producentów. Po drugie jest to jedyna okazja do tego, aby nasi dobiorcy mogli spotkać się z przedstawicielami producentów. Sieć handlu w tym regionie jest bardzo rozdrobniona i w zasadzie nie ma możliwości, aby się spotkać. Dlatego też organizując naszą imprezę chcemy się stać niejako pomostem łączącym producentów z naszymi dystrybutorami.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA