Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W połowie kwietnia firma Refleks z Białegostoku, jeden z czołowych dystrybutorów systemów techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej w województwie podlaskim zainaugurowała działalność nowego salonu łazienkowego nazwanego „Blu”. Nowy obiekt jest jednym z największych i najlepiej zaopatrzonych salonów łazienkowych w stolicy Podlasia: na 130 m2 powierzchni w 70 aranżacjach przedstawiona jest oferta kilkudziesięciu producentów.
Otwarcie nowego obiektu firma Refleks postanowiła powiązać z wewnętrznymi targami branżowymi, które odbyły sie w dniach 12-13 kwietnia. W trakcie imprezy swe najnowsze propozycje zaprezentowało 62 czołowych kontrahentów firmy Refleks. Gośćmi targów pierwszego dnia imprezy byli przedstawiciele firm-klientów Refleksu. Drugi dzień spotkania był poświęcony klientom detalicznym, którzy mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami czołowych dostawców polskiego rynku wyposażenia łazienkowego, wśród których znalazły się m.in. firmy Sanitec Koło, Cersanit, Opoczno, Aquatec, Armatura Kraków, Oras i wiele innych.
Coroczne wewnętrzne targi branżowe powoli stały się tradycją firmy Refleks. W marcu ubiegłego roku podobne spotkanie powiązano z jubileuszem 15-lecia istnienia białostockiej firmy.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA