Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ponad 50 wystawców, około 450 obecnych firm w łącznej ilości niemal 1000 zwiedzających - to bilans pierwszych targów zorganizowanych przez białostocką firmę handlową Refleks. Impreza uświetniła obchody piętnastolecia powstania firmy.
Imprezę odbywającą się w dniach 23-25 marca zlokalizowano w białostockim hotelu Gołębiewski. Do dyspozycji wystawców i zwiedzających oddano dwie sale, w których umieszczono stoiska ponad 50 firm współpracujących z firmą Refleks. Pośród nich znaleźli się między innymi przedstawiciele branży łazienkowej, instalacyjnej i grzewczej tacy jak Sanplast, KFA, Geberit, Roth, Nibe-Biawar i wielu innych. Poza wystawcami targi odwiedziło wielu przedstawicieli lokalnych oraz ogólnopolskich firm handlowych.
Na targach prezentowano zarówno produkty, jak i przygotowane specjalnie z ich okazji oferty handlowe. Część firm - między innymi Sanplast i Dagat, przeprowadziła również szkolenia połączone z prezentacją swoich wyrobów. Istotne miejsce w programie targów znalazła również prezentacja nowego systemu zamówień internetowych ăiZam RefleksÓ.
W trzydniowym programie, poza częścią stricte targową, znalazło się również miejsce na uroczystą galę uświetniającą piętnastolecie powstania firmy Refleks, a także zwiedzanie Białegostoku. Ostatniego dnia targów zainteresowane osoby miały także okazję wizyty w siedzibie firmy  oraz zapoznania się ze stosowanym przez Refleks elektronicznym systemem magazynowania i kodowania.
Opinie wystawców i odwiedzających na temat targów Refleksu są bardzo pozytywne i wszystko wskazuje, iż mile widziana byłaby ich kolejna edycja.


Adam Rożko, właściciel firmy Refleks
Możemy mówić o sukcesie zarówno pod względem organizacyjnym, jak i handlowym. Imprezę odwiedziło ponad tysiąc osób, zaprezentowali się na niej nasi najistotniejsi dostawcy, a wynik handlowy możne spokojnie określić jako rekordowy. Zresztą dużo bardziej od naszej opinii jako organizatorów, liczą się pozytywne recenzje uczestników targów, a te są bardzo optymistyczne. Już w tej chwili wstępnie planujemy kolejną edycję w przyszłym roku.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA