Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Tegoroczna edycja poznańskich Międzynarodowych Targów Instalacyjnych Instalacje 2008 stała pod znakiem rekordów. Imprezę, która odbyła się w dniach 22-25 kwietnia odwiedziło przeszło 28 tysięcy gości. W tegorocznej edycji targów udział wzięło 537 wystawców z 21 państw, którzy zaprezentowali swoją ofertę na łącznej powierzchni 31 tysięcy m2. Na podkreślenie zasługuje również znacząca reprezentacja wystawców zagranicznych, których liczba wzrosła aż o 44% w porównaniu z edycją sprzed dwóch lat. Wśród wystawców znalazły się m.in. firmy Dagat-Eco, Enix, Instal-Projekt, Kermi Sp. z o.o., Kessel Sp. z o.o., McAlpine Polska, Perfexim, Senzor Polska, Viega Sp. z o.o. i Zehnder Polska.
Tradycyjnie już wraz z targami zorganizowano dużą liczbę imprez towarzyszących. Jedną z ciekawszych były Pierwsze Mistrzostwa Polski Instalatorów, podczas których swoje umiejętności zaprezentowało liczne grono instalatorów. Zwycięzca rywalizacji odjechał samochodem Volkswagen Caddy.
Tegoroczne Instalacje okazały się rekordowe także w dziedzinie zaprezentowanych nowości – wystawcy zaprezentowali blisko 260 nowych produktów i systemów, co stanowiło wzrost o 200 % w porównaniu z poprzednią edycją imprezy w 2006 roku. Firma Akces m.in. zaprezentowała nowe syfony brodzikowe serii „Speed” i posadzkowe serii „Comfort”. Nowe węże prysznicowe z chromowanego mosiądzu „Laton Doble” zaprezentowała firma Industrial Disflex Iberia. Bogata była również oferta nowości w dziedzinie grzejników dekoracyjnych – firma Zehnder Polska zaprezentowała kolekcję „Enso”, zaś Terma Technologie grzejniki „Ribbon”.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA