Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W poprzednim wydaniu „Łazienki” pisaliśmy o uroczystym otwarciu ekspozycji „The House of Villeroy & Boch” w salonie Glaz-Bud w Łodzi. Wkrótce tego typu ekspozycja powstanie także w dwóch kolejnych miastach w kraju: w Krakowie (w firmie Excellent) i w Rykach pod Lublinem (w firmie VioMac). Stosowne umowy z oboma inwestorami już zostały przez firmę Villeroy & Boch Polska podpisane i ekspozycje „The House of Villeroy & Boch” są już w trakcie realizacji.
Otwarcie ekspozycji w Krakowie nastąpi najprawdopodobniej w maju br., w Rykach miesiąc później. W końcowym etapie są także rozmowy z warszawską firmą Bilmex oraz z białostockim salonem Akcess.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych ekspozycji – mówi Magdalena Gniadzik, dyrektor zarządzający Villeroy & Boch Polska. – To swego rodzaju renesans pięknych ekspozycji naszej marki, które mieliśmy w Polsce w latach 90. Cieszy nas to tym bardziej, że ta gotowość do inwestowania w ekspozycje wypływa bezpośrednio od zainteresowanych firm, a nie od nas, jako od przedstawiciela producenta.
Do końca bieżącego roku mają w kraju powstać jeszcze co najmniej trzy eleganckie ekspozycje marki Villeroy & Boch.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA