Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Riho

REKLAMA

Wanny akrylowe marki Riho są już dobrze rozpoznawalne na rynku polskim. Uznanie w oczach klientów zapewniły im nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość, bogaty asortyment i rozsądne ceny. Jednak Riho to nie tylko wanny.
We wrześniu tego roku holenderski producent zdecydował się na wprowadzenie do polskiej oferty także kabin prysznicowych z serii „Polar” i „Scandic” oraz mebli łazienkowych „Monta”, które cieszą się już dużym powodzeniem w Europie Zachodniej.
Seria „Polar” to kabiny prysznicowe typu walk-in, czyli kabiny otwarte, które nie posiadają żadnych ruchomych elementów. Aby do nich wejść, nie trzeba otwierać czy rozsuwać drzwi. Kabiny te zaprojektowano z myślą o optymalnym wykorzystaniu miejsca w łazience. Przezroczyste szkło nadaje pomieszczeniu wrażenie większej przestronności i lekkości. Jednocześnie kabiny te są niezwykle stabilne, co gwarantują grube na 8 mm tafle szklane z Riho Shield w standardzie oraz solidne profile, narożniki i wsporniki z chromowanego mosiądzu.
Serię „Scandic” cechuje oszczędna i przejrzysta forma uzyskana dzięki rezygnacji z profili przyściennych. Zawiasy i wsporniki wykonane są z wytrzymałego mosiądzu pokrytego chromem. Ściany kabin i parawanów z serii „Scandic” tworzą tafle szklane o grubości 8 lub 6 mm z wykończeniem Riho Shield w standardzie. Wykończenie to polega na obróbce powierzchni szkła, która prawie całkowicie zamyka znajdujące się na niej pory. Dzięki temu krople wody szybko spływają po powierzchni i nie mają możliwości wyschnięcia. Szkło takie jest trwale zabezpieczone przed osadzaniem się kamienia, mydła itp., a utrzymanie go w czystości jest niezwykle łatwe.
Nowoczesne i proste linie kabin i parawanów „Scandic” idealnie współgrają z meblami „Monta”. Wszystkie meble łazienkowe Riho są produkowane z materiałów najwyższej jakości, a ich wykonanie jest dokładnie sprawdzane zanim opuszczą fabrykę. Meble „Monta” dostępne są w dwóch kolorach: cremona i nussbaum. Umywalki „Monta” wykonane są z konglomeratu (marmur syntetyczny) w kolorze białym i oferowane w trzech rozmiarach: 40x22, 60x48 i 100x48 cm.
Także z konglomeratu wyprodukowane są brodziki z serii „Kolping”, które wprowadzono do oferty Riho głównie z myślą o ciężkich (ze względu na grubość szkła) i solidnych kabinach „Polar” i „Scandic”. Możliwa jest jednak całkowita rezygnacja z brodzika i zastąpienie go estetyczną kratką odpływową Riho, zainstalowaną bezpośrednio w wyłożonej płytkami podłodze wewnątrz kabiny. <

Riho Polska Sp. z o.o., ul. Dubois 119, 93-465 Łódź, tel. (042) 250 62 58, fax (042) 250 62 57, www.riho.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA